Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Военният лекар: - Е, от какво се оплакваш, момче? - Имам затруднения с дишането. - Добре. Освободен си от дишане за два дни.
Военни 5,212 прегледа
Следващ →

Още вицове

Влязъл американец в един бар и викнал на бармана: Дай едно уиски бе, пляс и го изпил на екс, дай още едно, пляс и него на екс, колко е сметката попитал американеца - 100 долара казал бармана....Очуден Американеца си сложил ръката на бара и казал: - Режи тая ръка повече чаша с алкохол няма да вдигне. След Американеца влязъл Французин: - Един коняк -голям викнал Французина на бармана, ударил го на екс, още един голям пляс и него на екс....Сметкатааа... съответно -100 долара се 4уло от бармана, при което Французина си сложил крака на бара и казал: - Режи тоя крак повече в бар няма да влезе никога....... След известно време в същия бар влиза един Българин: - Голяма ракия , след малко ....още еднааа , след нея още една . - Сметката моля, казал Българина при което бармана отново отговорил 100 долара..........Българина учуден си извадил х. я и го пляснал на бара , какво да правя да го режа ли казал бармана...... - НЕ ДУХАЙ ГО..... Директора: -Вътре ли е вече? Секретарката: -Не -Щото и вънка го няма Двама приятели си говорят и единият казва: - Моята жена казва, че е по-полезно плодовете и зеленчуците да се ядат сурови. - Да, бе, да! И моята я мързи да готви. Тя: Трябва да ви предупредя, че съпруга му ще бъде у дома след час. Той: Но аз не правя нищо, заслужаващо порицание! Тя: Именно! А времето тече! Старшината крещи пред ротата: - Кой се е върнал снощи пиян от отпуска? Мълчание. - Кой се е върнал снощи пиян от отпуска? Ротата пак мълчи. - За последен път питам! Кой се е върнал снощи пиян от отпуска? - Аз… - плахо пристъпва напред един войник. - Добре. Идваш с мен да си допиваме да ни мине махмурлука. Останалите заминават да окопават градинката.