Една жена пла4е пред маика си.
- Какво сата дъще?
- Мъжът ми се оплаква 4е дупката ми е много малка.
Маика и предлжила
- Ето ти една ябълка, всяка вечер ще си я слагаш да ти се рашири.
Минало е време и дъштерята пак се връща и плаче.
- Какво става пак миличко мое?
- Ми тои изяде ябълката
Маикаи отговорила
- Не се безпокои баштати изяде ДИНЯТА
Двама дългогодишни приятели се срещат и се заговарят:
- Онзи ден чух че ще имаш 50 годишнина от сватбата. Как ще зарадваш жена си?
- Ами за 25 годишнина я заведох до Зимбабве, сега мисля да отида и да си я взема.
Дучето хванал златната рибка, и тя му заговорила:
-Моляте, пусни ме, ще ти изпълня едно желание!
-Добре. Искам да отслабна.
-Аааа не, това е много трудно, искай нещо друго?
-Добре. Искам ЦСКА да се представи добре в европейските турнири?
-И колко килограма точно искаш да тежиш?
Един младеж закъснял за работа и шефът му го извикал при себе си.
- Защо закъсня тази сутрин?
- Абе като излизах от блока и гледам - двама бият един. Не можех да остана безучастен!
- И какво стана?
- А, набихме го.
Директор към HR-шефа:
- Намерете в нашата фирма човек - млад, способен инициативен, който да може да заеме моето място.
- Разбрано. Щом намерим ще ви уведомим.
- Няма какво да ме уведомявате, веднага го уволнете.
Възрастна жена пита пиян гробар на гробищата:
- Извинете, може ли да ми кажете къде се намира седми участък гробно поле номер осем?
Гробарят я изгледал с пиян поглед и отвърнал:
- Бабо, ти като не си знаеш мястото защо ставаш.
Психиатър към пациент:
- Значи, всяка нощ сънувате някакво кошмарно същество, което ви вика, бие ви по главата с точилка. Разбира се, на сутринта, като се събудите то е изчезнало?
- Проблемът е, че не е. На сутринта обикновено ми крещи: "Стига си хъркал, ами ставай да заведеш децата на училище".
Млада двойка е на излет. Момичето е видимо отегчено.
- Какво ти става? Имам чувството, че ти е досадно, а тук е толкова хубаво!
- Лесно ти е на теб. Ти си тук с мен. Обаче аз съм с теб.
Две приятелки си споделят интимни тайни:
- Можеш ли да си представиш, моичкият вчера ми заяви, че би искал да го прави с две наведнъж...
- Е, случва се... Много мъже си мечтаят за такива работи. А ти какво му каза?
- Какво да му кажа - викам, защо ти трябва да огорчаваш не една, а две жени наведнъж...
Асан казал на Айшето:
- Айше, ади да праиш френска любоф!
- Какой туй?
- Какой, какой... ши лапниш парче, ши смучиш!
- А, той многу мириши, горчиф, ’ко искаш да гу намажиш с мед...
- Ай сиктир, ма! Ти ’ко гу намажиш с мед - аз ши гу лапна!
- Емиле, ти имаш ли си приятелка в детската градина?
- Да, Катето, и като порасна, ще се оженя за нея.
- Скоро има рожден ден, какво ще й подариш?
- Сърцето си.
- Само това ли?
- А, не, и дъвка.
Красноречив пастор сравнява в проповед участта на грешника с участта на кораб, търпящ крушение сред морето.
- Тежките вълни се премятат през палубата! Платната са изпокъсани! Рулят се е заклинил! Корабът неотвратимо се носи към скалите! Какво му остава на клетника? Какво да стори?
Стар моряк се провиква възмутено от последния ред:
- Да пусне котвата, сухопътен плъх такъв!
Умрял Тито. В Югославия обявили "мука" (национален траур).
Граждани, неразбрали какво не бива да правят по време на
траура, звънят в националното радио да питат:
- Да пиемо мое ли?
- Не мой! Мука!
- А да играмо?
- Не мой - мука. Да ви е тужно!
- А да йебаме мое ли?
- Мое. Али свакой со своя жена - да му е тужно. Да е пуна муката!
Избери си какво желаеш да ти донесе Дядо Коледа и му пиши колкото е възможно по-скоро.
- Вече направих това - отговаря Лили. - Тъй като желая всичко, изпратих му каталога.
Клиент се качва в такси. Таксиджията без да иска пръднал. Пътникът усетил неприятната миризма и тактично попитал:
- Извинете, колко коня е вашият автомобил?
- Ами, 75.
- Май един от тях се е насрал!