Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Докторе, ще живея ли? - Да. Чак до смъртта си.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Семейни
Асан казал на Айшето: - Айше, ади да праиш френска любоф! - Какой туй? - Какой, какой... ши лапниш парче, ши смучиш! - А, той многу мириши, горчиф, ’ко искаш да гу намажиш с мед... - Ай сиктир, ма! Ти ’ко гу намажиш с мед - аз ши гу лапна!
Семейни
03.10.2017
3,034 прегледа
Следващ →
Още вицове
Бъдещи младоженци обсъждат съвместния си живот. - Обещай ми, скъпи, че ще се откажеш от пиенето. - Да, скъпа. - И от пушенето. - Да, скъпа. - И от скитането с приятели по кръчми и барове. - Това ли е всичко? - От какво още мислиш да се откажеш? - От сватбата.
Софийски трамвай в час пик. Всички са натъпкани като сардели. Изведнъж една девойка възмутено негодува. - Не, ама на какво прилича това! Младежо веднага се махнете от мен! - Извинете ме госпожице, но твърдото нещо което опира във вас, не е това, за което си мислите. Днес получих заплата и това е пачката в джоба ми!След няколко спирки, девойката се обажда: - Господине само не ми казвайте, че заплатата ви се е увеличила след площад "Славейков"!
- Г-н съдия, невинен съм. - По-рано осъждан ли сте? - Никога. Това е първата ми кражба.
Един програмист се качва в такси. На въпроса на шофьора на къде да кара програмистът отговарил: - http...
Представи си само, колко тежко ще им бъде на бъдещото поколение! Искаш да се регистрираш някъде, а всички потребителски имена са заети!