Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Защо стюардесите винаги са вежливи? - Че къде ще ходят?
Професионални 2,935 прегледа
Следващ →

Още вицове

Лъвът свикал всички животни на събрание и казал: - Имам една добра и една лоша новина. Коя първо иската да кажа? Всички животни единодушни: - Добрата! Лъвът: - Днес пристигна влак целият пълен с презарвативи! - А лошата? - Заекът глупака ги е разтоварил с вилата! - Киркор, разбрах че спиш с жена ми. Това не е хубаво. - Ей, не мога да го разбера това вашето семейство бе Гарабед. . . Ти ми казваш - лошо е, жена ти вика - хубаво е. . . Срещат се двама приятели. - Чувам, че си се оженил за онази блондинка. Е, как е? - Кофти. Лягаме си, започвам да я галя, а тя все задава един й същ въпрос:"Кога ще ти се вдигне..?" - Какво, да не си импотентен? - Не, тя пита: "Кога ще ти се вдигне заплатата?" В едно заведение две момчета зяпат две момичета. - Да отидем да се запознаем с тях? - предлага единия - Аха, но малко по-късно. Нека първо си платят сметката... Цял живот се стремим да залагаме малко и да печелим много, а след това казваме, че животът е измамил нас...