По радиото:
"Поздрав за младите съпрузи Петър и Христо..."
След кратка пауза:
"...Поздравяват ги съпругите им."
Защо блондинките не ползват e-mail? Страхуват се да не бъдат заразени с антракс!
Тече лекция на тема "Строеж на половите органи". Лекторът диктува:
- Клиторът има Ве(V) - образна форма...
Една студентка задава гениалния въпрос:
- А "Ве"-то кирилишко ли?
Всеки мъж може да намаже една жена с ягоди и сметана. Бъди Българин! Намажи я с боб и люти чушки!
Хлапе пита непознат във влака:
- Чичо, ти китаец ли си?
- Не.
- Ама китаец ли си?
- Не съм бе.
- Айде бе, кажи че си китаец?
- Не съм китаец като ти казвам...
- Ама как да не си китаец бе чичо...
- Добре де, китаец съм!
- Ами тогава защо не са ти дръпнати очите?
Една студентка влиза в стаята на младия си учител и започва да си разкопчава блузата.
- Бих направила всичко, за да изкарам този изпит!
- Мммм... абсолютно всичко ли?
- Да! - казала тя и се притиснала до учителя.
- А би ли... учила?
Добрите приятели могат да си простят всичко.
Малката русалка питала принца:
- Ще се ожениш ли за мен ?
- Да бе да , да не съм луд - цял живот да карам само на свирки ! ! !
Първия ден Бог създаде мъжа. на втория - жената. А на третия ден просто ги наблюдаваше.
- Ходи ли на коцерта на "Placebo"?
- Ходих на концерт, но не беше "Placebo", но ефектът беше същия.
Eмоция - това жената на разума, а разум - мъжа на емоция, и отношенията между тях са като в обикновено семейство.
Каква футболна драма се разиграва на терена дами и господа!!! От отбора на "Казанлъшките Елени" призоваха тримата си фенове да хвърлят Зарзават по вратаря на "Свинар Своге".
В съда.
- Защо убихте жена си с чука?
- Всеки сам кове щастието си, господин съдия!
Решила мравката да чука слона. Покатерила се по него и се промъкнала на тайното място. По едно време обаче от съседното дърво паднал един кокосов орех и ударил слона по главата:
- Ох - казал Слона.
- Няма ох! Ще те скъсам! - казала мравката и продължила.
След малко обаче за нещастие същото това дърво паднало върху слона и го пребило. Измъкнала се мравката от местенцето и промълвила:
- 2 минути кеф, цял живот копане.
Младеж:
- Искаме да наемем стая за три минути.
Рецепционистката:
- Но това е невъзможно!
Момичето:
- Повярвайте ми, възможно е!
Най-жалко в момента е да си абитуриент-левскар... Да се радваш ли, да плачеш ли ???
- Защо Стоичков може да се държи като селянин?
- Защото Стоичков е институция !!
- Добър ден!
- Добър ден!
- Малборо има ли?
- Да.
- Какво?
- Има само леко...Все пак сме аптека!
Учителите са богове, но аз съм атеист...
Знаете ли че в оригинал The Lord of the rings не се играе с Фродо а с нали знаете ... ГЕНЕРАЛ ЛЕЙТАНАНТ бОЙКО бОРИСОВ,
само че не го включили в произвеждане защото Филмите и книгите щели да са безинтересни защото ще свършат в средата на 1 глава.