Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Полицай спира шофьор: - Документите... Шофьорът си дава книжката. - Нещо странни ми се виждат тия документи... - Е кво пък им е странното? Третият отдясно на снимката съм аз.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
- Ходи ли на коцерта на "Placebo"? - Ходих на концерт, но не беше "Placebo", но ефектът беше същия.
Разни
03.10.2017
1,939 прегледа
Следващ →
Още вицове
Нека Коледната звезда да огрява вашия път в живота! Нека здравето и късмета бъдат ваши спътници, а сърцето и умът - ваши съветници! И не забравяйте да оставите едно отворено прозорче в сърцата си за хората, които ви обичат!Весела коледа и щастлива нова година!
Когато лекарят разбрал със сигурност за фаталния изход на милиардера, извикал жена му: - Госпожо, трябва да бъдете готова на всичко… - Едва ли - развълнувано го прекъснала тя, - като го познавам какъв е, едва ли мога да разчитам на повече от половината.
Запознанство в интернет. - Момиче, искаш ли да купонясваш с мен? Ще отидем на боулинг, после на ресторант, а след това на джакузи? - Искам! - А как се казваш? - Пенка. - Хмм... Значи така, Пенке, програмата малко се променя: разходка, шкембе чорба, душ..
- Много съжалявам, но този месец няма да мога да ви платя за квартирата. — Но как така? Вие казахте същото миналия месец, по миналия също, а и преди три месеца!!! — Нима не си държа на думата?
Седят художник и композитор в писателското кафене, пият си питието и се отегчават до смърт. По едно време художникът казва: - Бахти скуката, ще взема да се изсера на масата… Композиторът го въздържа: - Остави ги бе, простаци, няма да те разберат…