Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хлапе пита непознат във влака: - Чичо, ти китаец ли си? - Не. - Ама китаец ли си? - Не съм бе. - Айде бе, кажи че си китаец? - Не съм китаец като ти казвам... - Ама как да не си китаец бе чичо... - Добре де, китаец съм! - Ами тогава защо не са ти дръпнати очите?
Деца 3,912 прегледа
Следващ →

Още вицове

Към себе си бъди строг, а към хората - великодушен. Китайска пословица Кучето лае, за да опази не селото, а себе си. Двама колеги си говорят: - Ужас! Шефът се заканва да съкрати половината хора в предприятието! - Е, ние с тебе няма какво да се страхуваме. Просто се е скарал със жена си и сега разгонва всичките й роднини. Съдебна зала: разглежда се бракоразводно дело. Съдията към жената: - За какво искате да се развеждате с мъжа си? - Ами той ме шиба само отзад! Цялата зала избухва в смях. Съдията се обажда: -К ’во се хилите бе, знаетели колко боли! ! ! Срещат се двама старци и единия пита другия. - Как си наборе добре ли е караш? - Ми не е много на добре наборе не гледаш ли заприличал съм на стенен часовник. - Па кво е тва определение бе човече, що пък на стенен часовник не те разбирам? - Ми много просто, нагоре вече съм ку-ку, а надолу махало!