Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Защо очите на блондинките са сини? - Защото ГЛАВАТА ИМ Е ПЪЛНА С ВОДА!!!
Блондинки 3,018 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Не съм дебела! Моят Илия ми казва, че имам идеална фигура. - Миче, той е математик, за него идеалната фигура е кълбо. Някой се смееше заразително във инфекциозното отделение. Иванчо имал час по ботаника. Учителката решила да изпита всички деца от първи до последен номер, кое е най-миризливото цвете! Започнала от първи номер: Александре за теб, кое е най-миризливото цвете? и тои казал: Госпожо най-миризливото цвете за мен е розата. Браво Сашко! И така изпитала всички, но последно оставила Иванчо. Я ми кажи сега кое е най-миризливото цвете според теб? Най-миризливото цвете е марулята! Учителката възмутена го погледнала, той продължил: Марулята, защото тати всяка вечер казва на мама: Отивай да си миеш марулята че много мирише! Клиент влиза в московски парфюмериен магазин (по време на сухия режим там). - Имате ли одеколон? - Какъв? - Забравих му името. Ето такъв... И дъхнал в лицето на продавача. - Такъв нямаме, имаме такъв - дъхнал в неговото лице продавачът. “Запорожец” се ударил в “Мерцедес”. Шофьорът на зазката изтръпнал от ужас и се зачудил какво да прави. Най-накрая решил да се прави на глухоням. Наизскачали от мерцедеса мутри и тръгнали към заза. Шофьорът усилено започнал да ръкомаха, за да внуши на мутрите, че е глухоням. Мутрите от своя страна отворили багажника и извадили оттам калашници, заредили ги и казали: - Чичка, за колата някак си ще се оправим, дреме ни на нас, ама за тия жестове с ръцете - скъпо ще си платиш!