Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Eмоция - това жената на разума, а разум - мъжа на емоция, и отношенията между тях са като в обикновено семейство.
Бисери 2,965 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Ало, рецепцията ли е? Какъв е тоя вашия хотел! От моята стая не може да се излезе?! - Господине, не виждате ли вратата?! - Виждам, и то не една, а две! - Е?! - Едната води към клозета, а на другата има закачена табелка "Моля, не ме безпокойте!" В автобус. Контрола към млад пътник: - Вашето билетче? - Бяла мечка. - К’ва бяла мечка???????? - Ми къв билет? Разговарят хирурзи: - Чу ли, как не му е провървяло на нашия завеждащ отделение? - Още не. Да не би най-сетне да са го уволнили за бездарност? - Не, счупил си е крака. - Е, това действително е лош късмет! И сега с какво ще прави операции? Отишло едно джудже с количката си на бензиностанцията и казало: - Можете ли да ми капнете 10 капки бензин? А бензинджията казал: - А не искаш ли да ти пръцна в гумичките? Млада жена се разхожда с малкото си момиченце по улицата. То вижда емблемата на една аптека със змията обвила чашата и удивено гледа майка си: - Защо се уплаши, малката ми! - ласкаво казва майката. - Това е баба ти, хапва си сладолед.