Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Един момък чул, че в съседното царство има ламя, която яде девойки. Отива той там и местните му казват, че ламята има навик да си попийва. Момъкът завежда ламята в една кръчма и я напива. Взима един чук и избива всички зъби, след което се прибира в къщи. Една нощ момъкът се събужда от силно тропане по вратата. - Кой е? - Сте фидис ти кой е, сте фидис!!!
Животни 3,481 прегледа
Следващ →

Още вицове

Жена вижда мъжа си, режещ таблетка Виагра на четири части. - Защо я режеш на 4 части? - пита жената. - Искам само да се поцелуваме. Двама лекари клюкарстват за трети - "какъв лекар е тоя бе, колкото пациенти е имал, всичките ги е уморил". Двама инженери клюкарстват за трети - "какъв инженер е тоя бе, колкото мостове е построил, всичките са се срутили". Двама художници клюкарстват за трети - "какъв художник е тоя бе, пие 2 ракии и е под масата" В препълнен трамвай младеж отстъпва мястото си на симпатична девойка. Тя сяда, и след малко размисъл казва: - Извинете, Вие сте отскоро в София? - Да, но как разбрахте? - Как ли? Ами отстъпихте ми място! - А Вие сте софиянка-коренчка! - Да, наистина. А как се досетихте? - Даже благодаря не казахте. Сексопатолог след дълго лечение пита пациента си: - Е добре де, сега вече не ви ли се иска жена? - Да, много искам жена! Да я пребия от бой! Две бабета се срещат на улицата и се хвалят. - Гинкеее, моя внук ще става биолог. Все мъкне някакви треви, сади ги в саксии, пуши ги, страшна работа ти казвам.... Другата не остава по-назад: - Моят пък ще става лекар. Стаята му пълна със спринцовки. И сам се е научил. Знаеш ли как си бие инжекции, а??