През нощта се звъни на вратата:
- Кой е?
- Отворете, полиция.
- Няма никой вкъщи.
- А кой говори?
- Счуло ви се е.
- А защо е светнато?
- Сега ще загася.
Далечната 1980.Седим в любимото заведение където обикновено се събира компанията.От скоро имаме и първата семейна двойка в компанията.Мъжът ,който е със страхотно чувство за хумор.обеснява на съпругата на всеослушание:
Жена ,искам да ти кажа ,че ние с теб вече сме едно цяло.Да знаеш,аз като е.а ние е.ем.Тебе като е.ат ,нас е.ат.