Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Далечната 1980.Седим в любимото заведение където обикновено се събира компанията.От скоро имаме и първата семейна двойка в компанията.Мъжът ,който е със страхотно чувство за хумор.обеснява на съпругата на всеослушание: Жена ,искам да ти кажа ,че ние с теб вече сме едно цяло.Да знаеш,аз като е.а ние е.ем.Тебе като е.ат ,нас е.ат.
Разни 2,093 прегледа
Следващ →

Още вицове

Обява: Децата са цветята в нашето сиво ежедневие. Аз продавам семена... Бабичка решила да изненада внука си и извикала двама клоуни за рождения му ден. Дошъл денят, всички стоят и чакат, а клоуните ги няма. По едно време на вратата се звъни. Отваря бабата, а на прага седят двама скитници. - Стопанке, дай да свършим някаква работа. Дърва да нарежем, нещо друго.... абе за една бутилка ракия... - Става! Триона и брадвата са в бараката, дървата са отзад, действайте... Продължават да чакат клоуните. По едно време бабата гледа през прозореца - единият скитник търчи из двора, надава някакви крясъци, пада и се въргаля по земята. Извикала вторият и му казва: - Дали вашият приятел ще се навие, да се направи на клоун пред внука ми. Малко да го развесели, виждам, че го може....ще му дам 50 лева... - Ами, не знам.....трябва да го питаме...Ей, Пешооооо, навитак ли си за 50 лева да ти отрежеме още два пръста бе? Новата 2009 ще е по-хубава,по-щастлива и по-добра За Всички Нас !!! подпис: един депутат ... Шофирането в София значително обогатява речниковия запас. Малкият Иванчо стои на балкона с баба си и гледа на улицата как едно куче яхнало друго куче и правят едно нещо. Иванчо се обръща към баба си и я пита: - Бабо какво правят тези две кучета там долу на улицата? Бабата се смутила, какво да отговори на малкия Иванчо и казала: - Иванчо там долу на улицата едното куче си е навехнало крачето и другото му помага да я прекоси. Иванчо се засмял на глас, а баба му го смъмрила, че в такава ситуация човек не трябва да се присмива на болката на другите. Иванчо я погледнал и казал: - Бабо смея се защото, то при животните било същото като при хората - Ти гледаш да му помогниш, а той гледа как да ти го начука!!!