Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Стои една мадама на улицата, маха и вика: - Такси, такси! Минава едно такси, шофьора маха през прозореца и вика: - Пешеходец, пешеходец!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Специален семинар, за да прозрете каква хубава физика и химия има отзад Химически факултет на СУ - Физико-химия -Доц. Пенева
Бисери
03.10.2017
3,827 прегледа
Следващ →
Още вицове
Скорошните студове са били двойно по-силни, отколкото в метеорологичните прогнози. Оказало се, че прогнозите ги били правели от отдела, който изчислява инфлацията към НСИ(Национален статистически институт).
Идва при психоаналитика клиент. Ляга на кушетката и ..мълчи. Психоаналитикът търпеливо чака. Минава един час в абсолютна тишина. Клинетът мълчаливо става, остава 50 долара и сбогувайки се си тръгва. На следващия ден ситуацията се повтаря. И така още няколко пъти. Накрая психоаналитукът не издържал и пита: - А все пак не искате ли нещо да ме попитате? Клиентът радостно: - Може ли? - Разбира се! - Не ви ли трябва съдружник?
Учителка среща бивш ученик: - С какво се занимаваш сега? - Метеоролог съм. - М-да-д-д...А беще толкова сериозен и честен, като малък.
Бал. Висше общество. Стоят поручик Ржевски и корнет Оболенски и пият вече трета бутилка шампанско. Омаян от алкохола, корнетът срамежливо пита: - Кажете, Ржевски, оная дама там, духа ли? - И още как! - отговорил поручикът. - А тази, другата? - Дори превъзходно! - А как мислите, поручик, новата до нея, и тя ли духа? - Без съмнение, корнет! - Но поручик - объркано пита корнетът - как знаете това? - Виждате ли, Оболенски - поучително го напътства поручик Ржевски - щом има уста, значи духа!
Главният лекар прави визитация. Старшата сестра докладва: - Стая 25 - мъж, 45-годишен, порязал се при трудова злополука. Стая 26 - жена, блондинка, 22-годишна, счупила си крака, докато събирала листата с гребло... - Мхмхмхм, интересно! - прекъсва я докторът. - И как се е случило това? - О, забляла се и паднала от дървото...