Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Иванчо отива в пустинята… Изведнъж вътрешният му глас казва: — Иванее, копай, тук има злато!!! Копал, копал Иванчо… няма злато… След малко вътрешният глас отново казва: — Копай, тук има злато!!! Пак нищо нямаа… ?! Така няколко пъти и нищо… Накрая вътрешният глас отново казва на Иванчо: — Копай, тук има злато!!! Иванчо копал копал и накрая намерил много злато… В тозии момент вътрешният му глас очудващо отврърнал: — А… ?!
Разни 1,471 прегледа
Следващ →

Още вицове

Попитали един шоп :<BR>- Какво можеш да правиш? <BR>Шопът отговорил :<BR>- Е па мо’ем да копам.<BR>Попитали го :<BR>- А друго можеш ли да правиш?<BR>И той отговорил:<BR>- Е па мо’ем и да не копам. Една блондинка се качила на самолет и седнала в първа класа.Тогава дошла стюардесата погледнала билета на блондинката и и казала: -Госпожо, билета ви е за втора класа, а вие сте седнали в първа, моля преместете се. Блондинката казала, че няма да се премести. докато не стигнат Чикаго. Тогава стюардесата отишла при свой колега и му обяснила за случилото се. Той отишъл при нея, казал й нещо,а тя му отвърнала: - Благодаря ви господине, някой трябваше да ми каже - отишла и седнала в втора класа. Той отишъл при стюардесата и й казал: - Ето така се правят тези неща. Тя го попитала какво и е казал а той й отговорил, че казал на блондинката че първа класа не лети до Чикаго :D Надпис на гърба на моторист: Тук мООже да бъдат твоите цици! След седмична командировка на морето, млад мъж се прибира при съпругата си. Тя го посреща с гореща целувка и думите: -Мисли ли си за мен любов моя? Мъжа отговаря: -Да скъпа, мислих си... всеки миг си мислих за теб... Добре, че не те няма, добре че те няма... Коментаторски бисери: още малко остава ...немецът обаче е жив, докато главата му не е на 3 метра от тялото разбира се, това което казах преди малко е прекалено емоционално, не искам да обидя никого, ние обаче сме българи, трябва да бъдем горди от този 29ти септември коментар ЦСКА - Байер Леверкузен, 29.09.2005 --- срещу него обаче е ибрахима гай, а когато срещу тебе е ибрахима гай, просто забрави коментар ЦСКА - Байер Леверкузен, 29.09.2005