Две приятелки си говорят:
- Струва ми се, че моят мъже вече не ме обича толкова, колкото преди.
- Защо така мислиш?
- Вече половин година не се е прибирал вкъщи...
Иванчо отива в пустинята… Изведнъж вътрешният му глас казва:
— Иванее, копай, тук има злато!!!
Копал, копал Иванчо… няма злато… След малко вътрешният глас отново казва:
— Копай, тук има злато!!!
Пак нищо нямаа… ?! Така няколко пъти и нищо… Накрая вътрешният глас отново казва на Иванчо:
— Копай, тук има злато!!!
Иванчо копал копал и накрая намерил много злато… В тозии момент вътрешният му глас очудващо отврърнал:
— А… ?!