Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Айнщайн попаднал на парти в северен Лондон и намирал тема за разговор с всекиго. "Колко е коефициента ви на интелигентност", попитал той една жена. "200" бил отговорът. "Чудесно, да си поговорим за атомна физика". След малко попитал един мъж:"А колко е вашият?" 150-отвърнал човекът. "Какво мислите за новия лауреат на Нобеловата награда за литература" попитал Айнщайн. Минал на трети: "Колко е вашият К.И.?" Отговор: "45". "Как са Арсенал този сезон?" запитал Айнщайн.
Спортни 3,835 прегледа
Следващ →

Още вицове

След овчарска идилия - 1.. Вестникът праща Журналист (мъж) при овчарте. След интервюто, журналистът решава да ги бъзикне (спомняйки си за колежкате) и ги пита: - Абе, как издържате без жени толкова дълго време? - Ами, избираш си една уфцъ, фащаш я за ушите и я опъваш… - Че става ли? Хубаво ли е? - Ам"чи пробвай бе! Журналистът взел да си избира овца, и да я гони, ама те бягат ли бягат… Накрая докапал една, фанал я и почнал да я оправя, а всички овчари се спукали да се смеят. - Що се смеете бе хора? - Амчи ти избра най-грозната бе… Ха-ха-ха (Модификация на вица: "Ами от цялото стадо ти зе да чукаш псето…") Майка пита дъщеря си: - Кой е този с теб? - Запознай се: това е моя бъдещ първи мъж. Стар емигрант в Канада разправя: - От толкова години съм в тая страна, и така и не можах да разбера - какво толкова има нарисувано на знамето й, че трябва да го прикриват с листо? Обама нали спечелил изборите и за да му честити Усама Бин Ладен му звани и провеждат следният разговор. — Честито бе Обама. — Благодаря! — Имах един сън,- се опитва да го подразно Усама – в който Америка е цялата в развалини. Трупове навсякъде, страдащи изобщо Ад. Обама спокойно отвръща: — И аз имах един сън ама за Близкия Изток. Гледам всички улици асфалтирани, градинки навсякъде и едни билбордове ама толкоз големи, че и от самолет можеш да ги прочертеш. — И кво пише – се чуди Усама. — Бе не знам. Не чета иврит. Двама борци спорят по някакви въпроси. Единя се ядосал на другия и му казал: - Ей, педал, я да си затваряш човката! - А ти, кормило, я да си затваряш плювалника бе!