Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Иван и Петър отишли в Англия да работят, но и двамата не знаели езика. Уредили ги на квартира при мистър Джонсън и те започнали работа в сферата на строителството. Минали два месеца и те били много доволни. Един ден обаче установили, че в квартирата им има мишки. С какви ли не препарати опитвали да ги унищожат, но все не успявали. Не знаели език, за да викнат фирма и затова решили да звъннат на наемодателя и да го предупредят. Иван като по-добре знаещ езика (понаучил някои думи) се обадил за да го предупреди. - Hello, Mr. Jhonson - Hi - I’m Ivan. Do you know? - Yes, yes ... Ivan - And Tom and Jerry. Do you know? - Tom and Jerry?? - Yes, Tom end Jerry - Yeah, I know it. Why? - E, Jerry is here...
Разни 2,180 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Жена ми много се грижи за мен - помага ми, понякога даже ми сваля ботушите... - Като се върнеш от кръчмата ли? - Не, като почна да се стягам да ходя в кръчмата. Един бяга от канибал, който го гони, и с последни сили: - Остави ме! Трябва да храня жена и три деца. А канибала: - А моите?! От глад ли да умират?! Купувач се приближава към продавач на риба: - Прясна ли е рибата? - Съвсем прясна! - А що са й затворени очите тогава? - Ами щото спи бе, не виждаш ли?! - Да, ама и мирише много! - Е, ти като спиш, можеш ли да се контролираш? Ето как си представям кучетата, когато лаят през нощта: КУЧЕ 1: ХЕЙ! Аз съм куче! Има ли други кучета наоколо? КУЧЕ 2: Да! Аз също съм куче! КУЧЕ 1: Супер! Аз съм куче и ям храна! КУЧЕ 2: Аз също ям храна! Имаме толкова много общи неща помежду си! КУЧЕ 1: Акаш ли? Аз акам! КУЧЕ 2: И аз също! КУЧЕ 1: Аз имам хора! Имаш ли хора? КУЧЕ 2: Да! Имам! В момента спят! КУЧЕ 1:Наистина ли?! Моите хора също спят! КУЧЕ 2: Хайде да изпеем една весела песен за нашите спящи хора! КУЧЕ 1: Хайде! Да започваме! *започва адско виене* Едно дете било от смесен брак - майка му била циганка, а баща му - евреин. Отива един ден то при баща си и го пита: - Тате, аз циганче ли съм или еврейче? - Е, как, сине. Аз като съм евреин, евреин си и ти. Отива детето при майка си и я пита: - Мамо, аз циганче ли съм или еврейче? - Сине, аз 9 месеца съм те носила, майка съм ти. Естествено, че си циганче. А защо питаш? - Ами на улицата видях едно колело и сега се чудя - да го открадна ли или да го продам!