Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Нека британските учени поне веднъж да свършат нещо полезно: - Закъде в пиковите часове пътуват всичките тези баби и дядовци?
Бисери 3,794 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Тате, има ли гъба наречена "ЕБАЧ"? - Не Иванчо, кой ти каза за нея? - Ами сутринта мама се обади на леля по телефона и и каза:"Како, дай да отидем в гората за гъби пък може и да срещнем някой ебач". На южния полюс стоят чукча и геолог. Чукчата пита: - Вярно ли е, че има съвсем бели жени? - Има - отговорил геологът. - А съвсем черни? - И такива има. - А има ли наполовина бели, наполовина черни? - пак пита чукчата. - Не, такива няма - казва геологът. - Значи пак съм спал с пингвин... Шеф се кара на новата си секретарка, която за пореден път не е отговорила на телефонно позвъняване. - Мими, ако искате да работите тук, ще ви се наложи да отговаряте на обажданията! (през сълзи) - Опитах, господин Иванов, но все вас търсят! Рейсът потегля от спирката. Кондукторът вика на шофьора: - Чакай! Един пътник тича на тротоара да се качи. След малко: - Потегляй, не го чакай! Тоя го познавам, има карта. Знаете ли защо блондинките си слагат пердета на компютъра? Защото на компютъра пише Windows