Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Един пиян мъж се връща от бара и пада в един трап. Опитва се да излезе но неможе и казва: -Ако до 1 час не се измъкна, вече си тръгвам. Накрая дошли хора, помогнали му и пияницата си тръгнал. По пътя към дома се блъскал във всеки уличен стълб. Срещнал своя съседка и я запитал: -Лельо Гинче, можеш ли още до броиш ма? -Мога Пешо, що? -Колко цицини има на главата ми? -15 -Аха,Още 3 стълба и съм си у нас Стигнал до къщата и почнал да вика на жена си. Тя се показала и казала: -Какво искаш бе, идиот!? -Ключ ли нямаш? -Ключ имам, дупка нямам.
Пиянски 2,209 прегледа
Следващ →

Още вицове

Въпрос: Кое живо същество променя теглото си само за един ден от 300 килограма до 100 грама? Отговор: Мъжът. Сутрин жена му го буди с думите: "Ставай, хипопотам, такъв!" На обяд му бута чинията със супа: "Плюскай куче!" А вечер в леглото: "Ела мишленце!" Буди се Генко с тежък махмурлук, гледа на стената надпис: "УТРЕ НЯМА ДА ПИЯ!" И си мисли: Слава Богу, че не днес!" Бяга Зайко през гората. Срещнал го Въчло, казал му "Добър ден", но Зайко изобщо не се спрял. Ядосал се Вълчо, догонил го, хванал го и го вдигнал пред лицето си: - Ти защо си толкова неучтив? А Зайо: - Абе, остави - Лъвицата забременяла, а Лъвът беше в командировка 2 години и сега всички пичове сме под подозрение... В ромските квартали из страната,са забелязани големи опашки от богомолци,чакащи пред новопостроените параклисчета, с банкомат за помощите и иконата на Министър Масларова. Ако пия алкохол съм алкохолик, ако пия Фанта, то аз съм Фантастичен...