Сахара, жега, 55 градуса, самотен пътник язди една камила. Изведнъж камилата стъпила на криво и се контузила. До най-близкия оазис имало два дена път, а водата на пътника вече била на привършване. И докато човекът вече си мислел как е протекъл живота му и дали ще отиде в ада или в рая, видял в
далечината надпис "Ремонт на камили!". Приближил се той и какво да види наистина имало сервиз и някакъв човек вътре.
- Извинявай, на камилата ми й има нещо и няма да мога да стигна до следващия оазис, ти си ми спасението, ще можеш ли да я оправиш? - започнал да обяснява човека.
- На канала! - казал монтьора.
Човека веднага завел камилата на канала, монтьорът взел две тухли и с точен и премерен удар, ударил камилата по топките. Тя така подскочила и препуснала сякаш нищо й няма.
- Ама какво направи бе, камилата ми избяга сега ще умра от жажда, как ще я настигна.
- На канала.
Един пиян мъж се връща от бара и пада в един трап.
Опитва се да излезе но неможе и казва:
-Ако до 1 час не се измъкна, вече си тръгвам.
Накрая дошли хора, помогнали му и пияницата си тръгнал.
По пътя към дома се блъскал във всеки уличен стълб. Срещнал своя съседка и я запитал:
-Лельо Гинче, можеш ли още до броиш ма?
-Мога Пешо, що?
-Колко цицини има на главата ми?
-15
-Аха,Още 3 стълба и съм си у нас
Стигнал до къщата и почнал да вика на жена си.
Тя се показала и казала:
-Какво искаш бе, идиот!?
-Ключ ли нямаш?
-Ключ имам, дупка нямам.