Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Един пиян мъж се връща от бара и пада в един трап. Опитва се да излезе но неможе и казва: -Ако до 1 час не се измъкна, вече си тръгвам. Накрая дошли хора, помогнали му и пияницата си тръгнал. По пътя към дома се блъскал във всеки уличен стълб. Срещнал своя съседка и я запитал: -Лельо Гинче, можеш ли още до броиш ма? -Мога Пешо, що? -Колко цицини има на главата ми? -15 -Аха,Още 3 стълба и съм си у нас Стигнал до къщата и почнал да вика на жена си. Тя се показала и казала: -Какво искаш бе, идиот!? -Ключ ли нямаш? -Ключ имам, дупка нямам.
Пиянски 2,208 прегледа
Следващ →

Още вицове