Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Софиянец заговаря гост на столицата: - Извинете, не сте тукашен? - Да, как познахте? Не съм облечен ли, както трябва? - Не, просто гледам, че лицето ви не ми е познато.
Разни 2,113 прегледа
Следващ →

Още вицове

Срещат се две борчета. - Защо си толкова тъжен? - Вчера умре майка ми и затова ми е тая лента на ръката. - А защо имаш две ленти? - Вчера се обадих на брат ми, и неговата майка умрела. Двама близнаци(еднояйчни) са на военна комисия. Излиза единия от кабинета и другия го пита: — Кво стана? Взеха ли те? — Не. Освободиха ме! Негоден! — Моля те мини вместо мен. Мързи ме да се събличам. Навил се близнака. След малко пак излезнал. Другия: — Кво стана? — Теб те взеха!!! - Келнер, намерих в супата хлебарка! - Пак добре, че сте я намерили. Вижте го оня господин в ъгъла - той е по-зле от вас, не я намери. - Къде до толкова късно се шляеш? - Скъпа, забавих се в работата. - Не лъжи!!! - Добре, няма да лъжа...Проклетнице, забавих се в работата. Програмист в командировка се обажда на жена си по телефона: - Какво става с вас, как сте? Как са тия… кажи ги бе… децата?