Иванчо и Марийка седят в час и си говорят . Марийка :
- Голямо нещастие ме сполетя, бременна съм, а не зная от кого.
- Твойто нищо не е . Аз съм хванал някакъв страшен трипер и въобще не знам откъде.
Учителката :
- Престанете да разговаряте в час ! Иванчо, колко е шест по шест?
Иванчо :
- Трийсет и шест . Ех, госпожо, да ви имам проблемите!
Въпрос към радио Ереван:
Коя жена винаги знае къде е мъжът и?
Радиото отговорило:
Вдовицата.
Докторе, надявам се, че вече напълно сте ме излекували от клептоманията?
- Да, разбира се, окончателно сте излекуван. Само че може ли да ви помоля нещо? В случай на евентуален рецидив, може ли да ми донесете някакви по-хубави обици за жена ми?
- Дайте ми една ролка тоалетна хартия!
- Какъв цвят?
- Дайте бяла, аз сам ще я оцветя.
- Днес шефът ми каза, че съм много красива!
- Сега убеди ли се, че е извратен тип?
Три приятелки се омъжили. За да не пишат в писмата си думите "Правим секс", се разбрали да пишат "Пържим яйца". Първата се омъжила за бачкатор и писала на другите: "Ние всяка вечер пържим яйца". Втората за Научен сътрудник: "Ние в месеца я изпържим яйца, я не..." Третата се омъжила за студент: "Ние нали сме бедни студенти. Приберем се от лекции. Той оближе Тигана, аз оближа Дръжката..."
- Ало, Международният валутен фонд ли е?
- Да.
- Обаждаме се от България. Бихте ли ни превели пари...
- Веднага превеждаме! “Пари” - “money”, “money” - “Пари”...
След секс за една нощ:
- Скъпи, ти си страшно добър любовник! Свърших 4 пъти тази нощ! Сигурно всяка нощ си с друга?
- Но, моля те, това не е вярно. Аз съм много претенциозен, харесвам изтънчени жени, с които може да се говори за изкуство, литература, психология.
- А какво ти хареса в мен?
- Циците, разбира се че циците!
Приятно е, когато всички забележат, че сте казали нещо умно, но когато никой не забележи, че сте казали глупост е двойно по приятно.
Един човек си нямал нищо друго освен една овчица. Нещеш ли един ден овцата изчезнала.Човекът тръгнал да я търси и по пътя срещнал един образ който си копаел нивата. Попитал го дали не му е виждал овчицата, а той му казал да не го занимава, защото имал само два реда да прекопае и си тръгва. Отчаян човекът продължил по пътя и срещнал друг човек с колело. Попитал го:
- Да си виждал една овчица, защото изгубих моята, а тя ми е всичко на този свят. Попитах онзи дето копае, а той ми каза да не го занимавам с моята лична драма, защото са му оставали два реда да прекопае и си тръгва.
Човека с колелото го погледнал изпитателно, погледнал и онзи, който копаел и казал:
- Вие двамата май искате да ми откраднете колелото, а???
Двама наркомани седят на пейките пред НДК и гледат движението по улицата. По едно време минава тролей.
- Тва пък какво е? - пита единият.
- Това е автобус, на който му изневерява жената... - отговаря вторият.
- Защо наш Пешо се е скарал с годеницата си?
- Нарочно, само докато мине рожденния й ден.
Отива един водопроводчик при лекаря си на 31 декември:
- Докторе, умирам от стомах...
На доктора хич не му било до прегледи, дал му едно хапче и му казал:
- Изпии това хапче, ако до 2 дни не се оправиш, ела пак.
След една година доктора звъни на водопроводчика на 31 вечерта:
- Моля те, голям проблем стана, правя официално събиране вкъщи, а тоалетната започна да връща, помагай!!
Водопроводчикът отишъл на място, поогледал работата, хвърлил една таблетка в тоалетната и казал:
- Ако до 2 дни не се оправи, обади се пак!
Между шотландци:
- Виж какъв пръстен купих за жена си!
- Защо си се охарчил толкова?
- Тактика, човече, тактика! Така няма да има нужда да купувам ръкавици!
- Какво е свръхсъзнателсност?
- Заявление до шефа с молба да ти изключат интернета в работата.
Дъщеря на мутра се хвали на приятелка:
- Вчера татко ме заведе на ресторант. Какво ли не ядохме там - омари, лангусти, барбекю! За малко да пукна от преяждане.
Приятелката я изслушва с мрачен израз на лицето и пита:
- Защо за малко? Не му стигнаха парите на баща ти ли?
- Какво е общото между банката и жената?
- И двете не пускат когато са на червено!
- Що е тъщата и има ли почва у нас?
- Има много почва за тъщите у нас!
Бягството никога не носи свобода. Освен ако не е от затвора.
- Защо си толкова радостен? Да не си ударил бинго?
- Бинго не, но иди да видиш любовника на жена ми!