Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Знаеш, че детството е свършило, когато заспиш на дивана и се будиш на дивана!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Тъщи
- Що е тъщата и има ли почва у нас? - Има много почва за тъщите у нас!
Тъщи
03.10.2017
4,684 прегледа
Следващ →
Още вицове
- Тате, извънземните приятели или врагове са ни? - Защо питаш, Иванчо? - Дойде един извънземен кораб и взе баба. - Ааа, в такъв случай са ни приятели.
Конституцията винаги гарантира на човека това, което не може да му осигури държавата.
Пътник се качва в автобус. Вътре - невероятен задух и жега. Попитал защо не отворят прозорците. - Има климатик - отговорили му. - Но той не работи - учудил се пътникът. - Не работи, защото на всяка спирка се отварят вратите. Не е добре за климатика.
Отишли група студенти на пикник и замръкнали. Нямало къде да спят и отишли до близкия манастир. Отива водача им и пита игумена: - Дядо игумене, ще ни пуснеш ли да преспим? - Виж, мойто момче, - казал игуменът, - ще ви пусна ама ти уреди нещо за чукане и няма проблеми. Настанили се те в трапезарията. Решили да си лягат и отива пак същия студент при игумена. Чука на вратата на килията му. - Влез, влез. Влезнал той. - Лопни мандалото че влиза хлад. Затворил той вратата. - Какво стана? Кандардиса ли някое маце? - пита игуменът. - Ама дядо попе, аз… нали разбираш, те… никоя не искаше… а и вече е късно… дай още по някое одеало да се завием и да си ходя… - Късно е чадо, мандалото лопна…
- По дяволите! Току-що ми паднаха очилата в Марица! - Но това е Искър?! - Ето, виждате ли? Дори и това не мога да видя без очила...