Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Двама наркомани седят на пейките пред НДК и гледат движението по улицата. По едно време минава тролей. - Тва пък какво е? - пита единият. - Това е автобус, на който му изневерява жената... - отговаря вторият.
Разни 1,836 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Защо наричате този хор смесен? В него има само мъже! - Да, но едни могат да пеят , други - не! Петка и Чапай бягали от белите. Достигнали една река и единственото спасение било да я преплуват. Петка се засилил да скача, но Чапай го спрял. Петка попитал: -Какво има бе? Да не ти е омръзнал живота? Хайде, по-бързо, ето ги белите. Чапай се завайкал: -Братко, помагай, имам голям проблем. Не мога да плувам. Петка, като добър приятел, го качил на гърба и двамата тръгнали да прекосяват реката. Като стигнали до средата, Петка извикал: -Ох, Чапай една риба ми влезе в задника. -Плувай, плувай Петка. Не е риба- отговорил му той Американците - това са два пъти евреи. Те не само отговарят на въпроса с въпрос, те отговарят със същия въпрос: - How do you do? - How do you do? Защо в контактите вдясно пише кои приятели днес имат рожден ден, а къде и кога не пише? Държава, в която астролозите изкарват много повече от астрономите, е болна държава.