Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Иванчо и Марийка седят в час и си говорят . Марийка : - Голямо нещастие ме сполетя, бременна съм, а не зная от кого. - Твойто нищо не е . Аз съм хванал някакъв страшен трипер и въобще не знам откъде. Учителката : - Престанете да разговаряте в час ! Иванчо, колко е шест по шест? Иванчо : - Трийсет и шест . Ех, госпожо, да ви имам проблемите!
Иванчо и Марийка 4,045 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Каква е разликата между еротично и порно? - Еротично е, когато използваш перце. Порно е, когато използваш цялото пиле! Влиза поручик Ржевски в залата, където хусарите играят билярд. Ржевски освен долни гащи и вратовръзка не носи нищо друго. Хусарите го питат: - Поручик, само по едни гащи ли ще стоите? - Ами, то тук няма дами! - За какво Ви е тогава вратовръзката? - Ами, ако изведнъж дамите се появят? Учителката пита Иванчо кое е най-голямото нещо за лапане.Иванчо отговаря: - Морков,ябълка,телевизор. - Е как телевизор бе Иванчо. - Ами така - тати всяка вечер изключва телевизора и казва на мама лапай го, лапай го. Лети врабец, пухти, поти се, в ноктите си носи антилопа... Два други си говорят: <BR>- К’во му става на тоя?! <BR>- Абе остави, подхвърлили му в гнездото яйце на крокодил... Полицай се прибира рано сутринта у дома целият разрошен, мирише на парфюм и по яката на ризата следи от червило... Жена му го чака: - Къде беше? - На работа. - На каква работа бе, до сутринта?! - На каква, на каква!? На засада бях. В това време от кухнята излиза тъщата и с ирония пита: - Е, и как мина? Засади ли го?