Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Навръх Нова Година (2000) пътнически самолет лети над океана. Точно в полунощ капитанът поздравява пътниците: - Дами и господа, да ни е честита Новата Година! Благодарим ви, че избрахте да летите с нашата авиокомпания. В момента се намираме на 7 000 метра височина, температурата навън е -50 градуса, а скоростта ни е… хм… мамка му… не може да бъде… а стига бе… случайно да има някой програмист на борда?
Програмисти 30,563 прег.
Виж целия →
Пешо имал проблем с оная работа. Отишъл на гинеколог и се посъветвал с доктора: - Докторе, не мога да го правя с жената. Можеш ли да ми помогнеш? - Да! Всяка сутрин бягай по 10 км. и ще се оправиш! Обади ми се след седмица да ми кажеш върви ли... Отишъл си Пешо и след една седмица се обажда на доктора: - Добър ден, докторе! Аз съм Пешо. - Добър ден, Пешо! Как е? Върви ли работата с жена ти? - Как да върви бе докторе? Та аз съм на 70 км. от къщи!
Лекари 3,518 прег.
Виж целия →
Веднъж при великият китайски мислител и философ Конфуции дошла на гости особено образована за онова време дама и му задала следният въпрос: - Кажи ми, о Конфуции защо когато една жена има много любовници, тя е подложена на обществено порицание, а когато един мъж има много любовници, то това повишава общественият му статус и подобрява авторитета му. Преди да и отговори, Конфуции сварил чай и сипал в 6 чаши. - Кажи ми - казал той след това - когато един чайник сипва запарка в шест чаши това нормално ли е ? - Да! - отговорила образованата дама - Ето виждаш ли - усмихвайки се отговорил Конфуции - а когато в една чаша сипват запарка шест чайника, това не е просто ненормално, това е неприятно и неестествено......
Семейни 3,293 прег.
Виж целия →
Гърбавият се обадил на пелтека: - Намерил съм ти подходяща работа, суфльор в театъра. - П-пак л-ли ми с-се под-диграваш? - обидил се пелтекът и решил да си отмъсти. Звъни на гърбавия и му казва: - П-помниш ли к-как се сним-махме миналата годи-ина? Ел-ла си вземи с-снимката, ч-че не мога да с-си затво-оря албу-ума.
Черен хумор 2,103 прег.
Виж целия →
Група млади студенти по патоанатомия на практика в моргата. Изпитващия лекар казва: - Първо, колеги, трябва да се научите да не бъдете гнусливи. Ето, аз прекарвам пръста си по тялото на този труп, но после го облизвам. Направете и вие същото. С викове на погнуса и упреци студентите повтарят упражнението. Лекарят: - Второ, колеги, трябва да се научите да бъдете наблюдателни. Ето, аз прекарах показалеца си по трупа, но облизах средния пръст...
Студентски 3,140 прег.
Виж целия →
Кой за какво излиза в чужбина: евреинът - за да направи завод; циганинът - за да ограби завод; българинът - за да мие чинии; германецът - за да му мият чиниите; японецът - за да научи езика; руснакът - за да НЕ научи езика; финландецът - за да се напие по-евтино; албанецът - за да купи опиум; афганистанецът - за да продаде опиум; украинецът - за да търси жена си; американецът - за да бомбардира.
Разни 2,073 прег.
Виж целия →
На самотен остров, след корабокрушение оцеляват американец, немец и българин.След извесно време, няма какво да ядат и решават да си режат части от тялото , първо изяждат бицепс от американеца, след седмица на немеца крака.Идва ред на българина.Той си сваля гащите и му изскача инструмента. Другите питат: -Това ли ще ядем? - АА..не , айде барзо по една сметанка за лека нощ.
Разни 1,894 прег.
Виж целия →
Иванчо и Марийка учили в едно и сащо училище. Всеки ден след училище те отивали до едно дърво и Иванчо казвал: - Ако се качиш до горе ще ти дам една стотинка. Марийка се качвала и така всеки ден. Накрая майката на Марийка разбрала каква е работата и казала на Марийка: - Иванчо го прави само и само да ти гледа гащичките. На следващия ден станало пак сащото и майката на Марийка и казала: - Нали ти казах какво иска Иванчо? А Марийка отговорила: - Спокойно мамо, този път бях без гащички.
Иванчо и Марийка 3,396 прег.
Виж целия →
Голата истина за нашия живот: * по-добре да си гладен, отколкото да ядеш без апетит * по-добре да си гол, отколкото да си лошо облечен * по-добре да си болен, отколкото недоизлекуван * по-добре да си мъртъв, отколкото да си недобит и накълцан * по-добре да си плешив, отколкото лошо подстриган * по-добре е да си с безсъние, отколкото сън с кошмари * по-добре да си пиян, отколкото да пиеш безалкохолна бира
Бисери 3,431 прег.
Виж целия →
Събота сутринта в компютърна фирма. Телефонно обаждане. - Фирма "Компове всекви" , добро утро! Женски глас шепне: - Ало - Да, слушам Ви. - Вчера купих от вас компютър. - И? - Ами счупи се, ще може ли да го поправите? - Говорете по-силно, не ви чувам. - По-силно не мога, ако мъжът ми чуе ще ме убие.
Програмисти 3,952 прег.
Виж целия →
Един чужденец влиза с кола в България. И пита на Калотина: - Как да стигна до София? Отговорили му: - Тръгваш по шосе E80 и след 57 километра, като почнеш да виждаш препълнени кофи с боклук и боклуци по улиците значи си в София! Стигнал човека в София и гледа по улиците огромни дупки - на места дълбоки по една педя, пълно с боклуци не само покрай кофите(които били много препълнени), видял и бездомните кучета. Накрая попитал един софиянец: - Войната не беше ли в бивша Югославия? Какво е станало? - Ами война няма, но Стефан Софиянски вече трети мандат се грижи за София!
Черен хумор 2,316 прег.
Виж целия →
Жена на програмист се прибира късно вечерта и гледа: компютърът включен, по телевизорът върви някакъв филм, от уредбата дъни музика, в кухнята ври вода в тенджерата, а в хола лежи на дивана пиян мъжа й с книга в ръка и спи. Тя го буди: - Скъпи, какво става? Защо всичко е включено? - Не пречи! Работя в многозадачен режим!
Програмисти 3,762 прег.
Виж целия →
Прибрал се един пияница в къщи и казал на жена си: - Жено, ше ммможеш ли да направиш челна стойка? Жената: –Какво те е прихванало пак, бе идиот? Мъжът: – Исккам да прави ме секс. Жената: –Какъв секс, бе, я се погледни. Вече не можеш и да го вдигаш. Мъжът: –Тточно за това, като немоем да го вдигам, ще го спускам.
Семейни 2,954 прег.
Виж целия →
Разхожда се двойка. Младежът, опасявайки се от сериозна връзка разсъждава на глас: - Миме, толкова ни е добре заедно, обичаме се, а бракът е само една формалност... Тя: - Наистина, бракът е само една формалност. Защо тогава да не се разпишем?!
Разни 2,038 прег.
Виж целия →
В гората настанал голям глад.Тогава лъвът - царят на животните, наредил всяко от тях да носи по 2 кг. месо всеки ден, иначе щяло да яде бой. Първия ден Лисицат носи месо. На втория ден Вълкът носи месо. На третия ден Заека носи зелка. Лъвът почнал да го бие. Отначало Заекът ревал, ревал ама на 50-тия удар почнал да се смее. Тогава Лъвът го попитал: - Зайо, що ревеш бе? - Що ме боли! - отвърнал Заекът. - А що се смееш? - попитал отново Лъвът. - Щото Таралежа носи круша! - Казал със смях Заека.
Животни 3,147 прег.
Виж целия →
Един катаджия умрял.Отишъл при Свети Петър. Отворил старецът книгите и гледа: - Я да видим какво пише тука! Ооо, какви са тия рушветчета, заяждания, фишчета? Ти май много мизерии си правил? Май си за ада, а? Чел по-нататък: - Ааа, тука си помагал на хората,справедлив си бил, така, така, май си за рая! Хм, какво да те правя? Абе, я вземи си избери къде да те пратя! Нашият мислил, мислил, пък казал: - Ами аз..., такова..., в ада може да ми е много лошо, ... в рая може да ми е много хубаво... Аз не може ли тука... на кръстовището?
Професионални 2,696 прег.
Виж целия →
Срещам един съсед, който работи в БТК. На шега му набирам номера на служебния GSM, като мисля, че вече няма да ми отговори(картата е Мтелска), но телефона му звъни.Питам го: - Защо не си с карта на "Вивател"? - Сигурно за да може да говорим нормално.
Разни 1,837 прег.
Виж целия →
Чапаев си води дневник: Ден първи: Изгонихме белите от гората. Ден втори: Дойдоха белите и ни изгониха от гората. Ден трети: Върнахме се и и пак изгонихме белите от гората. Ден четвърти: Дойде горския и ни изгони всичките.
Петка и Чапаев 6,429 прег.
Виж целия →
Семеен спор. Жената крещи, мъжът се прави, че я слуша... След като тя спира, за да си поеме дъх, той отбелязва спокойно: - Дааааа, скъпа, когато при запознанството ни спомена, че имаш собствено МПС, нямах и идея, че имаш предвид метла...
Семейни 3,072 прег.
Виж целия →
В самолет превозват лъв. По време на полета клетката му се отворила и той тръгнал из самолета. Отива първо при пилота: - Сега ще те изям! - Ако ме изядеш ти ли ще караш самолета? Отказал се лъвът. Отива при радиста: - Сега щете изям! - Ако ме изядеш, ти ли ще насочваш самолета? Отказал се лъвът и от него. Решил, че стюардесата е най- незначителният член на екипажа и отива при нея: - Сега ще те изям! - Ами изяш ме, обаче после пилота и радиста трябва тебе да те чукат...
Разни 2,196 прег.
Виж целия →