Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Един чужденец влиза с кола в България. И пита на Калотина: - Как да стигна до София? Отговорили му: - Тръгваш по шосе E80 и след 57 километра, като почнеш да виждаш препълнени кофи с боклук и боклуци по улиците значи си в София! Стигнал човека в София и гледа по улиците огромни дупки - на места дълбоки по една педя, пълно с боклуци не само покрай кофите(които били много препълнени), видял и бездомните кучета. Накрая попитал един софиянец: - Войната не беше ли в бивша Югославия? Какво е станало? - Ами война няма, но Стефан Софиянски вече трети мандат се грижи за София!
Черен хумор 2,317 прегледа
Следващ →

Още вицове

Един човек влезнал в църква и видял, че никой не отива на иконата на дявола. Той отишъл там и запалил свещ. Дяволът му казал: — Ти дойде да запалиш свещ, никой друг не е идвал. За награда ще ти дам злато. Дяволът пуснал човека на една нива и му казал: — Там където отбележиш ще има злато. Мъжът се чудил с какво да отбележи. Взел че се изакал за да отбележи мястото. И след секунди се чуло: — Иванчо събуди се бе! Тук нещо замириса! Говорят си двама ергени: - Гошо, да знаеш, че няма никаква полза от тия готварски книги за мъже! - Защо? - Ами, нищо не мога да приготвя от тях. Всички рецепти започват с едно и също: "Вземете чиста тенджера..." На улицата седи малко момченци и плаче. Един човек го пита: - Защо плачеш? - Изгубих се! - А адреса знаеш ли си? - root@bgnet.bg - По дяволите! Къде ли е това? А поне знаеш ли как се казваш? - Administra - a - a - ator... Модата е създадена за тези хора, които си нямат собствен вкус. Българин пита циганин: - Ял ли си шпеков салам? - Не, ма бащтами е гледал как ядът!