Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Един чужденец влиза с кола в България. И пита на Калотина: - Как да стигна до София? Отговорили му: - Тръгваш по шосе E80 и след 57 километра, като почнеш да виждаш препълнени кофи с боклук и боклуци по улиците значи си в София! Стигнал човека в София и гледа по улиците огромни дупки - на места дълбоки по една педя, пълно с боклуци не само покрай кофите(които били много препълнени), видял и бездомните кучета. Накрая попитал един софиянец: - Войната не беше ли в бивша Югославия? Какво е станало? - Ами война няма, но Стефан Софиянски вече трети мандат се грижи за София!
Черен хумор 2,319 прегледа
Следващ →

Още вицове