Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Срещам един съсед, който работи в БТК. На шега му набирам номера на служебния GSM, като мисля, че вече няма да ми отговори(картата е Мтелска), но телефона му звъни.Питам го: - Защо не си с карта на "Вивател"? - Сигурно за да може да говорим нормално.
Разни 1,840 прегледа
Следващ →

Още вицове

Влиза едно прасе в магазин за якета, харесва си едно и пита продавачката: - От какво е това яке? - От пух - отговорила тя. - Ох, Мечо! - казал Прасчо и излязал. Дядо отива на доктор и казва: - Докторе, станал съм много силен с течение на годините - Така ли? - изненадал се докторът - и как го разбра това дядо? - Ами когато бях по-млад, с бабата не можехме да ми го огънеме, а сега самичък си го огъвам... Мрачна лондонска вечер. В клуба седят няколко джентълмени и скучаят. Един от тях казва на останалите: - Господа, как мислите, защо Шерлок Холмс не се е оженил? Всички потъват в размисъл. Изведнъж сър Уилям изправя глава и възкликва: - Но това е елементарно... А другите с ужас възкликват: - Уотсън??? Отпуската е била успешна, ако си забравил паролата за своя компютър. В залата на съда е доста шумно. Съдията казва: - Ако не настъпи тишина, ще бъда принуден да изгоня всички от залата. Трето дело гледам и не мога да чуя нито дума!