Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
В началото Бог създаде земята и си почина. След това Бог създаде човека и си почина. След това Бог създаде жената. От тогава нито Бог, нито човека са имали време за почивка.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
SMS: Горе главата, че лошо ви виждам. Снайперист.
Бисери
03.10.2017
3,415 прегледа
Следващ →
Още вицове
Срещат се двама: - Как си? - Как, напоследък фатално не ми върви. Скоро качих една мадама на автостоп, и... сега ме обвинява в посегателство над половата й неприкосновеност. Днес бях в съда и ме глобиха 350 лева. И това не е всичко - когато съдията я видя, ме глоба още 500 лева за каране в нетрезво състояние.
- Много съм благодарна на Генко. Той ми помогна да забравя Петьо. - А кой е този Петьо? - О! Това е този, който ми помогна да забравя Мишо.
Обява в сайт за запознанства: "Търся мъж! Пиещ, пушещ, скитащ! Считам, че съпрузите трябва да имат сходни интереси!"
Върви си гладен студент по улицата, търси си работа, но никой не го иска! Стига до зоологическата градина, вижда го пазача, отива при него и го пита: - А бе човече, защо си така омърлушен? - Не е за приказка! Гладен съм, нямам пари, работа няма... - Виж, вчера ни умря маймуната и търсим точно някой като теб. Влизаш, обличаш костюма и те затваряме в клетката... И това е, парите не са лоши, ще си купиш каквоти си пожелаеш за ядене... - Ама аз... такова... - Абе човек ти искаш ли да ядеш или не? - Добре, съгласен съм! Облича костюма студента, заключват го в клетката, започва да прави маймунджулъци пред посетителите, харесва им се... Почва да се премята от клон на клон, обаче се изпуска и пропада в долната клетка. Вижда, че към него приближава лъв и вече се прощава с живота си, когато лъвът отваря уста: - Абе брато, ти от кой факултет си?
Интересно как нравствената полиция позволи на финансовата полиция да остави народа без гащи?