Обаждане в предаването на Милен Цветков:
- Ало, Миуенчо ли е? Милуенчооо, тука у Перник много кучета бе!
- Господине, има "Екоравновесие", обадете им се, да дойдат да ги кастрират.
- Милуенчооо. Ти не ме разбра бе! Они не ни ебат! Они ни апат!!
Разхожда се двойка. Младежът, опасявайки се от сериозна връзка разсъждава на глас:
- Миме, толкова ни е добре заедно, обичаме се, а бракът е само една формалност...
Тя:
- Наистина, бракът е само една формалност. Защо тогава да не се разпишем?!