Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Един катаджия умрял.Отишъл при Свети Петър. Отворил старецът книгите и гледа: - Я да видим какво пише тука! Ооо, какви са тия рушветчета, заяждания, фишчета? Ти май много мизерии си правил? Май си за ада, а? Чел по-нататък: - Ааа, тука си помагал на хората,справедлив си бил, така, така, май си за рая! Хм, какво да те правя? Абе, я вземи си избери къде да те пратя! Нашият мислил, мислил, пък казал: - Ами аз..., такова..., в ада може да ми е много лошо, ... в рая може да ми е много хубаво... Аз не може ли тука... на кръстовището?
Професионални 2,696 прегледа
Следващ →

Още вицове

Смок пълзи през полето. Допушило му се. Гледа седят наркомани. Приближил се: - С-с-с! Наркоманите се разбягали, а смокът допушил угарките им. Продължил по-нататък и гледа други наркомани. Смокът: - Бау! Мяу! Пфу, по дяволите! Какво ми става? С-с-с! В пустинята умиращ от жажда пътник намира древно изглеждаща бутилка. Отваря я и какво да види - от нея излиза джин. - Ще ти изпълня едно желание. Какво искаш? - Искам да се прибера вкъщи... - Хайде да тръгваме тогаз. - Искам по бързо. - Е, тогава хайде да потичаме... Жената пита: - Какво би правил без мен? Генко се замисля:"Безразборен секс, поркане, ще си пуша където искам, ще скитам когато си искам. Май ще е веселба голяма". Но отговори: - Да, скъпа, май бих умрял от мъка. - Къде така изтупан? - На среща. - А защо си без цветя? - Гащите са ми на цветенца. Как очаквате децата да слушат родителите си ... Тарзан живее полугол, Пепеляшка се връща вкъщи в полунощ, Пинокио лъже през цялото време, Аладин е царят на крадците, Батман кара с 320 км/ч, Спящата красавица е мързелива, а Снежанка живее със 7 момчета. Ние не трябва да се изненадваме, когато децата се държат зле!