Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Знаеш ли? Получавам любовни писма на четири различни езика! - Голяма работа! Аз плащам издръжка в шест различни валути!
Разни 1,768 прегледа
Следващ →

Още вицове

Някога задавали ли сте си въпроса, защо при означението на размерите на сутиените се ползват буквите A, B, C, D, DD, E, F, G и H? Време е да разкрием тайната: А Аlmost boobs (почти цици); B Barely there (почти ги няма); С Can’t complain (не можеш да се оплачеш); D Damn!! (ох, на батя!); DD Double Damn!! (два пъти „ох, на батя!“); Е Enormous (огромни); F Fake (фалшиви); G Get reduction (намалявай веднага); ...и накрая: Н Help me! I’ve fallen and can’t get up (Помощ! Паднах и не мога да се изправя!) Във фотоателие. - Кажете, как така става, че на всички снимки клиентите ви са толкова естествено усмихнати. - Просто не може да си представите лицето на нашия фотограф. - Искам сериозно да си поговорим. - Само ако наистина е много важно. - Много е важно. И така, представи си, че си ромб... Учителката излиза за пет минути от стаята. Като се връща гледа бюрото цялото в надписи Prodigy и един надпис Metallica. Отива тя при Иванчо и го пита: - Ти ли написа Metallica на чина? - Не, госпожо. - Не ти вярвам! - Госпожо, ама аз слушам Prodigy! Късно вечерта операторката на спешни случаи 999 вдигнала слушаката след позвъняване, но последвало мълчание. Като се опасявала за най-лошото, жената звъннала на изписания номер. Обадило се малко момиченце, което отговорило шепнешком. Момиченцето: (едва доловимо) Ало? Операторът: Здравей, момиченце. Ти ли позваня на 999? Момиченцето: (едва доловимо) Не! Операторът: Добре тогава, майка ти в къщи ли е? Момиченцето: (едва доловимо) Да. Операторът: Мога ли да говоря с нея? Момиченцето: (едва доловимо) Не. Операторът: Защо не? Момиченцето: (едва доловимо) Защото е заета! Операторът: О добре. Баща ти в къщи ли е? Момиченцето: (едва доловимо) Да. Операторът: Добре, мога ли да разговарям с него? Момиченцето: (едва доловимо) Не. Операторът: Защо, за Бога, да не мога? Момиченцето: (едва доловимо) Защото и той е зает! Операторът: О, Боже! Какво прави? Момиченцето: (едва доловимо) Говори с полицията. Операторът: Значи там има полиция? Момиченцето: (едва доловимо) Да. Операторът: Мога ли да говоря с някой от полицаите? Момиченцето: (едва доловимо) Не! Операторът: Защо не? Момиченцето: (едва доловимо) Защото те наистина са заети. Операторът: Добре, а какво прави майка ти? Момиченцето: (едва доловимо) Говори с пожарникарите. Операторът: Тогава мога ли да говоря с някой от тях? Момиченцето: (едва доловимо) Не. Операторът: Добре, за Бога, защо? Момиченцето: (едва доловимо) Защото и те също са заети. Операторът: С какво толкова са заети всички хора във вашата къща? Момиченцето: (едва доловимо) Търсят ме.