Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Събрали се ченгетата, ще ходят на излет. Шефа към подчинените: - Автобуса тръгва утре точно в 8, не искам да закъснявате. Понеже сме доста хора, ще има и ремарке. Някакви въпроси! - Шефе, всичко е ясно, автобуса тръгва в 8, да не закъсняваме, но не казахте в колко потегля ремаркето?
Любими Герои 3,082 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Скъпи, главата ме боли... - Нищо скъпа, сигурно мозъка ти расте... Един човек си карал Харлито по калифорнийския плаж, когато изведнъж небесата се разтворили над него и с гърмящ глас Господ му проговорил: - Понеже цял живот си се стремял да си ми верен, ще изпълня едно твое желание. Човекът спрял мотора си и казал: - Издигни мост до Хавай, че да мога да карам дотам всеки път когато поискам. Господ му отговорил: - Желанието ти е материално, помисли за огромното предизвикателство на такъв тип начинание, за подпорите, които трябва да се се издигнат чак от дъното на Тихия океан и тоновете бетон и стомана, които ще са необходими! Това ще изчерпи много природни ресурси! Мога да го направя, но ми е трудно да приема стремежа ти за материални блага. Не бързай, помисли си и си пожелай нещо, което да е в полза на цялото човечество. Човекът с Харлито помислил помислил и накрая казал: - Господи, бих искал аз, а и всички други мъже да можем да разбираме жените; искам да знам какво чувства жената, какво си мисли, когато ме наказва с мълчание, когато плаче, какво всъщност има предвид, когато казва, че всичко е наред, и най-вече искам да знам как мога да направя една жена истински щастлива. И Господ му отвърнал: - Две или четири платна искаш на тоя мост? Влиза един човек в автосалон и казва: - Искам такава кола, която не просто да върви, ами да лети направо, да е суперманевренна, голяма вместимост, с отлични спирачки... - Приятел, на теб май ти трябва маршрутка! Корупцията е толкова голяма и мощна, че създаде политическа партия "Ред, Законност и Справедливост" специално за нейните си нужди.... - Скъпи, искаш ли да правим секс? - Какво ти става? Късно е. Вече почти съм заспал, уморен съм. Утре ще ставам рано. - Спи, спи миличък. Говоря по телефона....