Мъж отива на лекар. Идва неговия ред, сестрата го кани, човека влиза, сваля си панталоните и долните гащи. А доктора учуден пита:
- От какво се оплаквате?
А човека отговаря:
- Аз не се оплаквам, хваля се!
Доктор след прегледа на пациента си е много доволен от състоянието.
- А със секса как сте, разбира се,ч е всичко е наред? - пита докторът.
- Един два пъти седмично.
- Един два пъти седмично!?! С вашето състояние и три пъти на ден може да се занимавате!
- И така ми е добре, като за католически свещеник в малко селце.