Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Тва е, повече няма да се запознавам по интернет. Днес се срещнах на живо. Тя попита:"Ти ли си Генко". Опитах се да кажа не, но от шока се издъних.
Програмисти 3,591 прегледа
Следващ →

Още вицове

Малко момиченце плаче в аптеката: - Мама ме прати за някакво лекарство, а аз забравих името. Нещо кратко беше...просто...помня само, че имаше метил- аминофинилацетат... Учителката по биология: - Къртицата всеки ден изяжда храна, равна на собственото й тегло! Иванчо пита: - А къртицата откъде знае колко точно тежи? Не съжaлявай за това, което си направил, а за това, което не си направил. Жена, току- що прибрала се от командировка, пита малката си дъщеричка: - Как беше? Слуша ли, докато ме нямаше? Не плака, нали? - Да, мамо- отговаря детето,- слушах. А в сряда и в петък бавачката спа в леглото ми. - Не се казва така- поправя я бащата. - Правилно е да кажеш: "Бавачката спа при мен в леглото." - Не, тате, ти бъркаш! - протестира момиченцето. - При теб тя спа в четвъртък... Седи блондинка в самолета и казва на съседа си: - Вижте, оттук как хората приличат на мравки! - Това са си мравки, още не сме излетели.