Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Назначили един пазач да пази къща. В къщата имало 3 стаи, в които му казали да не влиза, но любопитството му надделяло и влязъл в първата стая. Стаята била пълна със скъпоценности, злато, диаманти и т.н. Влязъл във втората стая - тя била пълна със пачки пари. Влязъл в третата стая и видял статуя на гол мъж в ерекция. Пазачът се уплашил и побягнал а статуята проговорила с човешки глас: "Спокойно, не се плаши. Това дето стърчи от мен не е за теб, а за тези, които четат вица."
Тъпизми 3,492 прегледа
Следващ →

Още вицове

Адът и рая били разположени в съседство и разделени с висока ограда. С времето оградата почнала да се разваля, появили се дупки и в рая започнало да мирише на сяра. Обитателите на рая почнали да се жалват от съседите си. Работата стигнала до съд. И кой мислите, че победил? Правилно, жителите на ада, нали там са най-добрите адвокати! Излиза медицинската сестра в чакалнята пред родилното с три бебета в ръце и казва на таткото: - Не се плашите, че са толкова много? - Не... - Тогава дръжте ги, а аз ще донеса и останалите! Питат Радио Ереван: - Какви са симптомите на венерическите болести? Радиото отговорило: - Ами, ако съдим по Венера Милоска, първо ви падат ръцете... Двама борчаги се изгубили в Австрийските Алпи. Наоколо сняг и виелици. Вече започнали да замръзват, когато срещу тях се появило куче с бъчвичка ром на каишката. Единият казал на другия: - Виж, най-добрият приятел на човека. - Води и куче - отговорил другият. Иванчо беше напердашен от баща си,за това,че го е хванал да разглежда логото на новите олимпийски игри Лондон 2012.