Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
В един завод директорът решил да подобри дисциплината и издал заповед, според която се забранява на работниците да псуват и употребяват нецензурни изрази. Още на следващия ден производителността на труда рязко спаднала. Веднага било свикано съвещание, на което да се изяснят причините за това. Мислили специалистите, мисили и нищо не измислили. Решили да се допитат до най-възрастният майстор. Извикали го и го помолили да разясни причината. Майсторът става и сериозно обяснява: - Началници, всичко е елементарно. Ще ви дам пример с мен. Значи преди аз казвах: " Ей, х..й сплескан, вземи ей оная хуьовина и я занеси на майка си на ......" А сега, какво се получава? Сега трябва да се сетя, как му е името на този х..й сплескан, как се казва хуьовината и къде е мястото, на което трябва да се занесе...
Любими Герои 3,236 прегледа
Следващ →

Още вицове

Две секретарки обсъждат началниците си. - Как е твоят шеф, добър ли е? - Да, много. Преди месец ми подари брилянтово колие, неотдавна - кожух от лисици, а вчера поиска ръката ми! - Виж го ти, гадината - вече започнал да икономисва! Събрали се трима градинари да обсъждат чия ябълка е най-голяма. - Първият казал - Моята ябълка е като една тиква. - Вторият казал - Моята ябълка не може да се събере в една каруца. - Третият казал - Вашите са нищо. От моята ябълка излезе един червей и изяде коня. Трима пияници излизат от кръчмата и тръгват по релсите. - Абе Пешо, кой тъпанар ги е правил тия стълби? Стъпя на едното стъпало другото не мога да го стигна! - Ти зарежи стълбите, ами виж парапета как са го орязали. - Момчета, не се притеснявайте, асансьора идва, пуши, свети та и свири! Съпруг се прибира вкъщи и открива свидетелства, че жена му му е изневерила. - С приятеля ми Том ли беше? - пита той. - Не, не съм била с него. - С приятеля ми Пит ли беше? - Не, не съм била с него. - С приятеля ми Лари ли беше? - Не, не съм била с него - изкрещяла тя. - Ти да не си въобразяваш, че нямам свои приятели? Мацка се обажда по телефона на младеж: - Нашите заминават на вилата, ела у нас. - А какво ще правим? - Ще изпием бутилка вино. - А после? - Ще си пуснем музика и ще изгасим светлината. - А после? - Ще потанцуваме и ще си легнем. - А после какво? - Как какво? Ще се чукаме до сутринта! - Аха, разбрах намека. Тръгвам.