Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Назубрили сте текста, като коне с капаци! А.Н. учителка от 33ЕГ
Бисери 3,113 прегледа
Следващ →

Още вицове

качил се един дядо в автобус и пътува в града -на една от спирките се качва пънкар и застава до дядото. дядото го загледал в гребена му които е син , лилав, жилт, зелен.... пънкарят го попитал; - абе дядо , що ме гледаш, то като млад не си ли вършил щуротии??? и дядото казал; - точно това си мисля; като бях млад- бях наебал един папагал и се чудя дали не си ми син .... Певица пее известната ария: "Ако бях птица...". От галерията се чува: - А ако имах пушка! Проверете своята ерудиция. Постарайте се да не гледате отговорите. И така, що е то: 1. Устройство, позволяващо да се видят далечни небесни обекти? Отговорихте ли? Правилно, телескоп. 2. Устройство, позволяващо да се видят много малки обекти? Разбира се, микроскоп. 3. Малко по-трудно. Устройство, позволяващо да се вижда, какво е горе, когато сте под водата? Отново вярно. Перископ. 4. И накрая - устройство, позоволяващо да се вижда през стените? Не си спомнихте? Или не знаете? Помислете още. Да, не сте много ерудиран. Налага се да ви кажем отговора, че това устройство се казва прозорец. - Как си след развода с жена си? Как го преживя? - Сега съм много по-добре! Първите седмици за малко да се побъркам от кеф !! Посред нощ в една аптека влиза една леко разголена жена, застава пред младия фармацевт и казва предизвикателно: - От месеци не съм виждала мъж! Аптекаря се усмихва с разбиране и ведро отговаря: - Тука имам едни много добри капки за очи…