Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Хванали се на бас българин, руснак и американец -кой е по-голям мъж... Трябвало всеки да изпие по бутилка от националното си питие, да влезе в клетката на разгонена мечка да се здрависа с нея, а накрая да оправи разгорещена бразилка... Пръв се пробвал американеца, изпил бутилка бърбън, влязъл при мечката от там се чула една врява и горкия едвам излязъл жив от клетката... След него руснака изпил бутилка водка влиза спокойно при мечката с финес се здрависал и после като пич изчукал бразилката. Докато се тупал по гърдите дошло ред и на нашенеца... Човека изпил една домашна 60 градусова ракийка и се запътил към клетката... чуло се едно боричкане вътре, едно блъскане... След малко излиза нашия закопчал си панталона , поизтупал се и рекъл: - Абе де е тая бразилка да се здрависаме......? ? ?
Бай Ганьо 6,054 прегледа
Следващ →

Още вицове

Да станеш програмист, защото ти харесва да играеш компютърни игри, е същото като да станеш гинеколог, защото харесваш секса. Двама наркомани седят на брега на реката. Гледат лети хеликоптер. Единият пита: - Знаеш ли, какво е хеликоптерът? - Какво? - Хеликоптерите, това са душите на загиналите танкове... Един борец се разхождал из полето със синчето си. Детето по едно време го попитало: - Тате, какво е онова дето лети там горе? - Ами птица. - Как се пише това? - Ето как. - чертае му в пръстта. - П-т-и-ц-а. - А онова там какво е? - Делтаплан. - Как се пише? - Ами Д-е- - вглежда се в небето. - Знаеш ли, и това е птица! Левскарите точели лиги от кеф - ЦСКА отива в селската лига, а "Левски" в Шампионската... Отстранили са състезател от "България търси талант", защото е бил психически нестабилен. Е, това е като да отсранят участник в "Минута е много", защото не е виждал гола жена от 15 години.