Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
"Ако спечеля, печеля само аз, ако загубя, губи целия народ!" (девиз на депутат)
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
Двама приятели си говорят: - Моят комшия си купи FERRARY и след това умря. - От катастрофа ли? - Не от глад.
Разни
03.10.2017
2,679 прегледа
Следващ →
Още вицове
Адвокат, който говори очевидни нелепости, се обръща с възмущение към съдията: - Но вие не ме слушате, господин съдия! - Имате късмет - успокоява го съдията.
При учителя по латински идва старец и иска да взема уроци. Учителят недоумява: - Но вие сте на 80, защо ви е на тази възраст латински? - Е, разбирате ли, на тая възраст човек вече почва да мисли за смъртта... ще умра, ще ида в рая, ще срещна някъде там апостол Павел, като знам латински, ще мога да си поговоря с него... - Ами ако попаднете в ада? - Е, немски вече научих.
Леля Пена краварката пак се напила, но трабва да дои кравата Зорка. Влиза нашата в обора и едва си стои на краката. Кравата я пита: - Пак си се надрънкала като талпа! Пена отговаря: - Мууу! - Е добре, тури ведрото отдолу, хващай се здраво за цицките и аз ще подскачам...
Двама близнаци(еднояйчни) са на военна комисия. Излиза единия от кабинета и другия го пита: - Кво стана? Взеха ли те? - Не. Освободиха ме! Негоден! - Моля, те мини вместо мен. Мързи ме да се събличам. Навил се близнака. След малко пак излезнал. Другия: - Кво стана? - Тебе те взеха!!!
Шефът казва на един подчинен служител: - Когато умреш, ми се обади по телефона, за да знам, че няма да идваш на работа!