Един зевзек отива при един полицай и го пита:
- Г\"син полицай, на един полицай може ли да се каже \"говедо\"?
Полицаят ядосан:
- Не! Как ще може!
- Ами на едно говедо може ли да се каже \"г-н полицай\"?
Полицаят се замисля и казва:
- Може, разбира се!
- В такъв случай довиждане, г-н полицай.
- Почнах да ползвам вече интернет-банкиране!
- И как е?
- Супер! Логвам се с моя номер и парола и избирам теглене на 100 лева и натискам "изпълни".
- И какво?!
- И излиза съобщение: "сложете хартия в принтера и натиснете "Печат"!