Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Обажда се Жоро на психиатрията: - Ало, лудницата ли е? - Да, кажете. - отговаря някаква жена. - Елате на адрес “Бойко Борисов” №4, за да приберете един мой приятел, защото е полудял. - казва Жоро. - Но, защо!? Какво му има г-не? - пита жената. - Ами хванах го в леглото с жена ми, което значи, че не е добре психически! - отговаря той. - Извинявайте, но не ви разбрах. - Ще ме разберете ако видите жена ми... До сега всеки, който я е виждал е хуквал да бяга от уплаха...
Любими Герои 3,294 прегледа
Следващ →

Още вицове

Промоция: За всеки мъж, закупил тиган за 8-ми март - подарък каска! - Здравейте, аз съм оцветител Е-241! - Аз съм подобрител на вкуса S-65. - Аз съм стабилизатор QP-12. - Аз съм ароматизатор, индентичен на натуралния... - Ние заедно сме сок от "Горски плодове"!!! На скамейка в парка седи човек и възмутено наблюдава минаващия покрай него пиян. - Безобразие! - казва той. - Бих излял целия световен запас от алкохол в океана! Седящият до него мъж започва да ръкопляска. - Браво! Отлична идея! - Вие също ли сте трезвеник? - Не. Аз съм водолаз... Един ден Иванчо играел Conquiztador и видял един с потребителско име иии с масло да поздравява хората. Иванчо му казал: - Здравей еее с кашкавал. Във влака - французин, англичанин, циганин и българин. Французинът си отваря куфара, пълен с най-различни видове кашкавал, реже две парченца и изхвърля всичко останало през прозореца. Циганинът го пита: - Какво правиш, бе? Защо изхвърляш всичката тая храна? А французина отговаря: - В моята страна имаме кашкавал в излишъци. Англичанинът си взима раницата, пълна с пакетчета чай, приготвя си един и изхвърля цялата раница през прозореца. Циганинът, изненадан пак, го пита: - Ама защо изхвърли чая, бе?... - В моята страна има чай колкото искаш. Българинът се пресяга, вади от торбата питка, една буца сирене, 5 кебапчета и бутилка вино. Изпива и изяжда всичко до последната троха. Циганина: - Какво става, в твоята страна май нищо не е в излишък, а? Българинът хванал черньото и го метнал през прозореца...