- Пушите ли? - пита бъдещият тъст кандидат за ръката на дъщеря му.
- Не.
- Пиете ли?
- Само понякога... Малко...
- Тичате ли подир жени?
- О, какво говорите?
- Но вие не ме устройвате никак! Не съм съгласен жена ми постоянно да ви сочи за пример!
Обажда се Жоро на психиатрията:
- Ало, лудницата ли е?
- Да, кажете. - отговаря някаква жена.
- Елате на адрес “Бойко Борисов” №4, за да приберете един мой приятел, защото е полудял. - казва Жоро.
- Но, защо!? Какво му има г-не? - пита жената.
- Ами хванах го в леглото с жена ми, което значи, че не е добре психически! - отговаря той.
- Извинявайте, но не ви разбрах.
- Ще ме разберете ако видите жена ми... До сега всеки, който я е виждал е хуквал да бяга от уплаха...