Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Вървял си един човек по улицата. По едно време го ударило на пеене: - Само Ле-е-е-вски, само Ле-е-е-вски Чул го обаче един цесекар и приближавайки се към него викнал: - Ей, нещастник, ще ти счупя - Само Левски са свине-е-е.
Разни 1,982 прегледа
Следващ →

Още вицове

Срещат се двама приятели. Единият казва: - Изглеждаш отпочинал и доволен от живота..Отпуска ли си? - Аз не...но моя шеф. В дискотека на бара седи мутра и си пие уискито. По едно време през вратата влиза красиво момиче и той решава да я заговори. Отива при нея и я пита: - Здравей, как се казваш? Момичето го погледнало и му отговорило: - Станка. При което мутрата си оставил чашата на една маса и казал: - Не те питам с какво си дошла, а как се казваш!!! Срещат се двама приятели: - Здрасти, къде си тръгнал? - Отивам да пийна една ракия. - Ееее, не ме навивай бе човек! Днес бяха гласувани поправките в закона за МВР. Полицаите в БДЖ ще бъдат заменени с пожарникари! За КАТ ще бъдат изработени специални униформи без джобове! За да бъде повишен имиджа на полицията, по улиците вече ще патрулират само полицайки с къси полички. Отива бабичка при лекар: - Синко, омръзна ми да живея, искам да се застрелям, само ми кажи къде е разположено сърцето, къде да стрелям, за да съм сигурна... Докторът, без да откъсва очи от някаква рецепта: - Два пръста под зърното на гърдата. На другия ден докарали бабата в болницата с прострелян крак.