Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Когато навремето Тито починал, Партията в Югославия обявила тридневен траур. Получило се следното запитване от първична партийна организация: "Като сме у траур може ли да иебем?" От ЦК отговорили: "Може, но само свои жени, та да е по-велика мука!"
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Ако всеки път, когато си мисля за теб, пада по една звезда, то луната ще разбере какво е самотата!
Бисери
03.10.2017
3,023 прегледа
Следващ →
Още вицове
"Дали да не отида на работа?" - помислих си и...не отидох.
Пушенето помага да си вярваш, че правиш нещо, когато нищо не правиш.
- Какво се случва,когато се прегърнат две стоножки? - Получава се цип.
Възрастна дама пристига в аптеката и пита: — Имате ли ацидиум ацетилосалицилум? — Аспирин ли искате? — Да, все забравям как се казва!
Един поп преял по Задушница и му се надуло шкембето. Мъчил се той, мъчил се и решил да отиде на доктор. Отишъл той, но преди него при доктора влязло едно момиче. Момичето било забременяло и се примолило на доктора: - Докторе, моля ти се, бременна съм, а не съм женена, ако разберат нашите, ще ме линчуват. Какво да прави докторът, изродил бебето и го бутнал в едно чекмедже. След малко влязъл попът, докторът му бил упойка и след два часа го събужда с шамари и му вика: - Попе, да ти е живо и здраво, момченце, 3,500 кг. - Ама как така бе момче, аз съм мъж не мога да раждам... - Абе какъв мъж си ти бе, виж, няма ти го шкембето, хайде, взимай бебето и ми се махай от главата. Попът какво да прави, взел бебето. След 30 г., попът на смъртно легло казва с последни сили: - Извикайте сина ми! Извикайте сина ми! Идва синът и пита: - Кажи, тате! Какво има? - Сине, досега аз съм те лъгал. Аз не съм ти баща. Аз съм ти майка. Баща ти е поп Въло от съседното село.