Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Върви си Бойко Борисов из градската градина и вижда един храст да се клати и от него се чуват любовни викове. Бат Бойко пита:по любов или на сила.От храста се чува по любов по любов.Продължава той напред и вижда едно дърво се клати така,че чак листата му падат.Бат Бойко пак пита:по любов или на сила,а зад дървото се чува по любов.Продължава да се разхожда той и какво да види едно дърво така се клати,че още малко ще излезе от корените си.Почти сигурен,че има изнасилване Бойко пита по любов или на сила,а зад дървото се чува:Аз съм сам бе смотаняк.
Други 2,325 прегледа
Следващ →

Още вицове

-Не мога да повярвам, че клипа "Gangnam Style" са го гледали 1000 000 000 пъти!Аз три пъти го гледах и нищо интересно не видях! - Аз го гледах шест пъти:пълна тъпня! - Трябва да го гледам още веднъж: какво толкова интересно все пак са видели хората в тоя клип?.... Купиха на дъщеря си уеб-камера и сега точно една трета от стаята е идеално подредена... - Подсъдими, разкажете своята версия. - Ами какво..минаваме си покрай, и гледаме вратата отворена. Мислиме си - вероятно крадци. Влизаме, проверяваме - няма крадци! Мислиме си - сега ги няма, ще дойдат после! И решихме: трябва да се спасят вещите. Та изнесохме всичко ценно...с благородни намерения и после да върнем всичко. Ние си записахме адреса.. - И защо не сте се върнали половин година? - Как защо? Бяхме заети - спасявахме други апартаменти от крадци... Чуто в магазин за мобилни телефони (въпроси към продавачите): - От тези новите Sony Ericsson с капачките имате ли? - Имате ли новата Motorola "Hello Moto"? - Този телефон с прожектор ли е? - Това фотоапарат ли е или има и GSM в него? - Този телефон има ли червен портал? - Телефон с обратно виждане имате ли? - Това цената на телефона ли е или са импулсите му? - На този телефон дисплея цветен ли е или само екранчето е цветно? - Ултрачервени лъчи има ли телефона? - На новия туроператор карти имате ли? - От картите Прима Виста за презареждане имате ли? - Колко мегавата е тази батерия? - Имате ли от онази Nokia където няма камера, а снима видеоклип? - Имате ли зимен телефон? (става въпрос за Siemens) - Счупи ми се телефона и смятам утре да го доведа!!! - Хеч Бек за Sagem имате ли? (става въпрос за Hands Free) - Емпетри тройка с диктофонче да имате... Дете пита баща си: - Тате, каква е разликата между бедата и нещастието? - Ами, сине, ако майка ти се качи в планината и падне в пропаст - това е нещастие. А бедата е това, че майка ти не иска да ходи никъде...