В училище. Учителката:
- Иванчо кажи три съгласни.
- Марийка, Петя и Стойка.
- Простак. Питам за букви от азбуката.
- А-а-а: Д, Т и Б.
- Глупак... Кажи други!
- В, Г, З...
Върви си Бойко Борисов из градската градина и вижда един храст да се клати и от него се чуват любовни викове.
Бат Бойко пита:по любов или на сила.От храста се чува по любов по любов.Продължава той напред и вижда едно дърво се клати така,че чак листата му падат.Бат Бойко пак пита:по любов или на сила,а зад дървото се чува по любов.Продължава да се разхожда той и какво да види едно дърво така се клати,че още малко ще излезе от корените си.Почти сигурен,че има изнасилване Бойко пита по любов или на сила,а зад дървото се чува:Аз съм сам бе смотаняк.