Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Ало! Ало да, бърза помощ ли е?! - Не! Сбъркали сте! - А-а-а! Много ви моля да ме извините! - Няма нужда! Случва се! - Ама не, наистина ви моля да ме извините! Разбирате ли, моята тъща умира, сигурно й остават няколко секунди, и аз понеже се притесних и сигурно за това съм сбъркал номера. Ама нали наистина не се сърдите? Не, не, не мога да повярвам, сигурно ми се сърдите. Ами не, щото гласът ви един такъв разстроен. Не? Честно? Е добре. Дочуване. Още веднъж извинявайте. Не се обиждайте...
Тъщи 4,869 прегледа
Следващ →

Още вицове

Група пернишки учени открили неизвестен досега повод за пиене. Швейцарец и българин спорят кой от двата езика-швейцарският-немски или българският е по-труден за научаване? - Ние пишем "Ich bin", а изговаряме "Иш биш" - казал швейцареца. - А пък ние-гордо се изпъчил българина, пишем "Какво?", а произнасяме: "Ъ?". Две приятелки си говорят: - Кажи ми, би ли преспала с мъжа ми? - В общи линии не... - Защо? - С нищо не е по-добър от моя! - В общи линии си права... Изпитват студент по история. Пада му се да говори за Левски. Започва разпалено: - Левски е гениален български отбор. Играе модерно и резултатно. Побеждавал е такива колоси като "Аякс", "Глазгоу Реинджърс", "Байерн". Головете* * * Прекъсват го и му пишат двойка. Излиза навън и състудентите му го питат: - Е, как мина ? - Абе, остави ги тия, всичките са цесекари. - Купете този прекрасен букет за жена си! - Не съм женен. - Тогава за любимата! - Нямам любима. - Купете го тогава от радост, че сте си осигурили толкова безгрижен живот!