Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Според непотвърдена информация министър Петков е получил над 100 смс-а с текст „Кажете НЕ на запалките, изберете българския кибрит!” От пресцентъра на МВР съобщиха, че се забранява да се пита Румен Петков дали има огънче и запалка, защото министъра бил много чувствителен на тази тема. До преди няколко дни всички се чудихме кой от системата на МВР е корумпиран или е свързан с мафията. Сега цяла България се чуди кой не е свързан. Ох само проблеми. По нареждане на министъра всички служители на МВР се задължават да играят на играта „Дай бабо огънче”! Вчера партия Атака направи грандиозен митинг. След него събралите се да слушат речта на Волен Сидеров стотици хиляди хора се качиха в един голф двойка и отпрашиха в неизвестна посока. Вчера цял ден Румен Петков ходи из дебрите на своето министерство с незапалена цигара в уста. Цял ден никой не посмя да му предложи запалка да си запали.
Политически 3,414 прегледа
Следващ →

Още вицове

Нютон и приятелката му си говорят: Приятелката: - Как изглеждам? Нютон: Ти си Tan C/Sin C Приятелката: - Как? Какво имаш предвид? Нютон: Tan C/ Sin C = (Sin C/Cos C)/ Sin C = Sin C/(Sin C.Cos C) = 1/CosC = Sec C т.е. СекСи Пиян мъж се клатушка по улицата и се срутва пред вратата на кръчмата. Докато се опитва да седне, вижда едно момченце и го вика: - Ей, детенце - ако позная как се казваш, ще ми донесеш ли едно двойно от кръчмата? - Няма, бе, тате! Хайде да си ходим в къщи. Генко се прибира от работа, сяда пред телевизора, но чува едни характерни звуци от стената към съседа. — Тоз съсед взе да ми писва! Ходи да му кажеш по-тихо да се занимава с неговите мръснички! — Мама искаше да му каже същото още преди час – отговаря малкия Иванчо. — И какво, каза ли му? – пита Генко. — Не знам, още не се е върнала… Късно през нощта Червената шапчица се разхожда из гората и хоп- пред нея излязъл Вълкът и я пита: - Теб не те ли е страх да се разхождаш късно през нощта сама? - Какво да се страхувам? Пари нямам, а да ме чукат обичам. След старта на здравната реформа, един личен лекар страшно се изморил от многото пациенти и ги подкарал по бързата процедура: - Докторе, боли ме коляното! - И мене ме боли! Следващия! - Докторе, като се качвам нагоре, ме боли кръста. - Качвай се надолу! Следващия! - Докторе, бременна съм! - Честито, госпожо! - Ама аз съм госпожица! - Много лошо тогава. Следващия! - Докторе, хората не ме забелязват! - Сле-е-едващия, казах! - Докторе, оная ми работа все сочи към обувките ми. - Качи си обувките на гардероба. Следващия! - Докторе, глътнах мишка! Какво да правя? - Глътни и котка! Следващия! В този момент запъхтяна влиза сестрата: - Докторе, симуланта от 8-ма стая умря! - Е, тоя се престара!