Полицай спира автомобил с бургаска регистрация в София.
- Добър ден, капитан Иванов, 20 лева глоба?
- Ама как 20 лева, какво съм направи? - попитал учудено водачът.
- Абе, по пътя от Бургас до София няма как да не си направил поне едно нарушение!
Принцът:
- Ще се омъжиш ли за мен?
Пепеляшка:
- ...не!
И двамата заживели щастливо...
Жена разказва на приятелката си:
- Представяш ли си, спя сама в стаята и изведнъж чувам някакъв шум. Запалих лампата и гледам в стаята върви непознат, сигурно крадец, но симпатичен. Ей, - викам му аз - До два часа да сте се изпарили оттук.
Алберт Айнщайн умира и отива на небето. Посреща го самият Господ.
- Добре дошъл, Алберт! За нас е чест, такъв велик учен, такава велики формули измислил!
Айнщайн казва:
- Остави ги моите формули. Аз цял живот чакам този миг, та да видя твоята формула – онази, по която направи човека.
Господ се дърпа:
- Това са стари работи, нищо интересно няма, какво толкова…
След дълго настояване Господ дава на Айнщайн едно смачкано листче. Ученият чете внимателно, по едно време се сепва и казва:
- Но, Господи, тук има грешка?!
- Е, да де…
Срещат се две приятелки, еданта казва на другата.
- Знаеш ли не сам правила секс с мъжа си откакто се оженихме. - и я пита - Ами ти?
- Не знам, как се казва мъжа ти?
Вървели в Африка слонът и мравката. Изведнъж мравката се усмихнала, побутнала слона и казала:
- Е, ама как тропаме, а!
Адам попитал Бог:
- Боже, защо си направил Ева толкова красива?
- За да я харесаш.
- А защо си я направил толкова глупава?
- За да те хареса.
Овчар направил голяма сватба.
След дни, обаче трябвало да замине за кошарата си насред гората.
Със съжаление съобщил на невестата лошата новина, но й предложил, когато гръмне с пушката тя да дойде при него. Тя се съгласила.
След една седмица той гръмнал. Никой. Втори път. Никой. Трети път. Никой.
Накрая слязъл в селото, но къщата празна! Попитал комшията:
- Пешо, да си виждал моята скоро?
- Страшна работа комшу, от както започна ловния сезон не се е спирала!
Между пенсионери:
- Наборее, животът е като стълба на кокошарник!
- Защо бе?
- Защото е къс и осран.
Играели футбол слонове и мишки. Един от слоновете
настъпил по крака една мишка и започнал да и се
извинява. Тя му казала:
-Нищо, нищо - то може да се случи и обратното!
- Мъжо, говорих с класната на нашия син.
- Какво каза тя?
- Дисциплината му била образцова.
- Шегуваш се?
- Кротко си... изтрезнявал на задния чин.
Дете пита баща си:
- Тате, как се е казвала тъщата на Адам?
- Сине, той е бил в Рая, там няма тъщи!
- Мамо, този чичко защо няма коса?
- Тихо, ще те чуе!
- А той не знае ли?
Върви една жена през тъмна уличка. Изведнъж страшен глас:
- Парите!!!
Тя:
- Къде?
- Искаш ли да живееш?
- С кой?
- Събличай се!
- А ти?
- Ако още веднъж гъкнеш ще те...
- Гък, гък, гък!
Как се прави пешеходна пътека?
- Еми как, пускат да мине една зебра и през това време профучава един валяк.
Към родилния дом с голяма скорост приближава кола. Спира рязко.
Шофьорът изскача от колата, поглежда към задната врата и изкрещява:
- Божичко, забравих жена си вкъщи!
Лондон сити, Ню Йорк сити, Токио сити, София - гладни.
Влязъл човек в бар и попитал:
- Какъв коктейл ще ми предложите?
Барманът отговорил:
- Ами, най-новия ни - едно, две, максимум три!
- Какъв е този коктейл?
- Ами, взимаш една тенджерка. Сипваш вътре чаша водка, две, максимум три. После взимаш една чаша коняк, две, максимум три и ги сипваш в тенджерката. После взимаш чаша уиски - две - максимум три, и в тенджерката. После взимаш халба бира - две, е, максимум три и в тенджерката, разбъркваш хубаво. Сипваш си една чашка, две, максимум... три. След това веднага ставаш, и правиш крачка, две, максимум три!
Мога да ви поздравя! Във вас се е зародил нов живот!
- Докторе, но аз съм мъж...
- Е, и? Какво им пука на глистите...
Студентско общежитие. В стаята тича студентка и крещи:
- Момичета, сваляйте бързо гащите, идват ни колеги на гости!
След секунда:
- Кви ги правите бе? Махнете гащите от простора, а не да се събличате..