Безкраен брой математици влизат в един бар. Първият си поръчва една бира, вторият половин бира, третият четвърт бира... Барманът спира четвъртия и казва:
- Абе, ето ви направо 2 бири!
Две блондинки си говорят, едната пита:
- Защо са толкова кратки вицовете за блондинките?
Другата отговаря:
- За да ги запомнят по лесно брюнетките!
Двама приятели си говорят за жените си и единият казва:
- Не мога да ги разбера тия жени! Моята помни на коя дата сме се запознали, къде сме се срещнали, какво съм й казал аз, какво ми е казала тя, в кое кафене сме отишли на първата среща… Не можеш да си представиш какви неща още! А аз, братче, нищо от това не си спомням!
Другият помислил и казал:
- Виж какво! Ти помниш ли, когато хвана първия си голям шаран?
- Е как да не помня! Беше на язовир Доспат, бяхме отишли петък вечер, 12 април преди 5 години. Петък през нощта нищо не ми клъвна! Чак неделя сутринта видях, че се е закачил, вадих го един час - беше 5,2 кг ! Накрая Пешо влезе с ботушите да го вади с кепчето, щото оня се мяташе така здраво, че мислех, че ще ми изкубне въдицата от ръцете ...
- А мислиш ли, че шарана помни нещо?
Жена към мъж:
- Защо така ме гледате?
- Не ви гледам вас.
- А защо не ме гледате?
- Госпожице, свободна ли сте за следващия танц?
- Да, разбира се!
- В такъв случай бихте ли ми пазили бирата?
Арнолд Шварценегер пътувал в претъпкан автобус. Жена стояща зад него го попитала:
- Господине, ще слизате ли на тази спирка?
- Да, ще слизам.
- А тези пред вас?
- И те, но още не знаят
- Скъпи! За какво мислиш сега?
- За нищо особено...
- Мисли за мен тогава!!
- Това и правя!
Три мухи си говорят.
Едната казва:
- Леле, да знаете вчера какво се случи!
Втората пита:
- Какво?
- Вчера беше битка на живот и смърт! Жабата щеше да ме изяде!
И третата пита уплашена:
- И кво изяде ли те?
Дебел мъж искал да отслабне. Пробвал всякакви диети, но нищо не се получавало. Накрая прочел една обява: "Отслабнете с 5 кг. на ден!". Позвънил, казали му, че ще дойдат на място.
На другия ден се звъннало на вратата, мъжът отворил, а там стояла красива гола жена, която държала табелка: "Ако ме хванеш съм твоя!". Започнал мъжът да я гони из цялата къща. Няколко часа я гонил, най накрая я хванал, свършил работата, застанал на кантара - отслабнал с 5 кг!
Следващата седмица пак позвънил по телефона и казал: "Искам да отслабна с 10 кг!". Отново му казали да чака в къщи. На другия ден на вратата го чакала още по-красива гола жена с табелка "Ако ме хванеш съм твоя!". Започнал да я гони. Половин ден я гонил, най накрая я хванал..., застанал на кантара - бил отслабнал с 10 кг!
Следващата седмица отново се обадил по телефона и твърдо казал:
- Искам да отслабна с 20 кг!
- Сигурен ли сте?
- Сигурен съм!
- Е, добре. Чакайте вкъщи.
И отново на вратата се звъни, мъжът отваря вратата, а там стои едър негър с табела "Ако те хвана си мой!".
Катаджия спира кола в края на тежък работен ден:
- Добър ден, сержант Иванов, моля, парите за проверка...
Гинеколог към пациентка:
- Водите ли активен полов живот?
Пациентката:
- А, не, просто си лежа отдолу.
Между мъж и жена:
- Скъпи, ти държиш снимката ми в портфейла си, за да съм близо до сърцето ти, нали?
- Скъпа, аз държа портфейла си в джоба на панталона си...
Пожарникар се явява на изпит по музика:
- Каква е разликата между цигулка и роял?
- Роялът гори по-дълго.
На въпроса:
- Кои повече харесвате - блондинките или брюнетките?
Истинският мъж трябва да отговори:
- Да!
Съвет по събиране на гъби във финландски вестник (абсолютно сериозно):
"Вземете с вас своя ноутбук и, когато намерите гъба, сравнете със снимката от следния сайт..."
Братче и сестриче се карат за последния бонбон в кутията. Майката:
- Джери, защо не отстъпиш на сестра си? По-умният винаги отстъпва.
- Да не съм толкова глупав, че да съм по-умен?
Един дебел човек се качва в автобуса. След като се качил започнал да вика:
- Дайте път на чичкото с аквариума!!!
Едно дете станало и му отстъпило мястото си, след което го попитало:
- Чичко, а къде е аквариума?
Човекът се потупал по корема и казал:
- 300 грама цаца и 10 бири!!!
- Моята котка е необикновена!
- И какво пък й е толкова необикновено?
- Ето, виж тези снимки.
- Е... птички... рибки... мишки... сирене... И какво?
- Котката ги е снимала!
Бил Клинтън паднал в едно езеро и бил спасен от три момченца. Толкова им бил благодарен, че им обещал:
- За това, че ми спасихте живота, ще ви дам каквото поискате. Първото момченце казало:
- Искам ферари.
- Няма проблем - отвърнал Бил. - Ще получиш чисто ново червено ферари.
Второто момченце казало:
- Искам компютър.
- Естествено - отвърнал Бил. - Ще ти пратя нов-новеничък компютър от последно поколение.
Третото момченце казало:
- Искам моторизирана инвалидна количка.
- Защо? - попитал Бил. - Изглеждаш ми съвсем здрав.
- Защото - пояснило момченцето, - ще ми трябва инвалидна количка, когато баща ми научи, че съм спасил Бил Клинтън от удавяне.
Пътува Бай Ганьо в един кораб с английската кралица. По едно време откъм водата се чуват силни викове за помощ - английската кралица, докато си гледала през парапета на палубата и… паднала вьв водата. Изведнъж се чува шум от второ тяло, падащо във водата - “пльос” - и кой си мислите - Бай Ганьо. Спасил Бай Ганьо английската кралица, и веднага любопитни репортери го обиколили, и го попитали:
- Абе, Бай Ганьо, как ти най-смел от всички скочи във водата и спаси английската кралица?
А Бай Ганьо им вика:
- Абе аз, че съм си смел, смел съм си, ама само да ми падне тоя който ме бутна!