Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Между пенсионери: - Наборее, животът е като стълба на кокошарник! - Защо бе? - Защото е къс и осран.
Разни 5,263 прегледа
Следващ →

Още вицове

Една баба решила да се самоубива, но не била сигурна къде точно е сърцето, така че отишла да пита доктора. Последният й обяснил, че сърцето се намира два пръста под лявата гърда. Прибрала се бабата вкъщи и се гръмнала в коляното. Един чукча е в Москва. Стои си той там и гледа паметника на Пушкин. Гледа, гледа… По едно време един полицай минава и чукчата го пита: - Извинете, на кого е този паметник? - На Пушкин. - Аааа, онзи дето написал “Мъртви Души” ли? - Не, “Мъртви Души” е написал Гогол. Чукчата стои, стои и след кратък размисъл вика: - Хммм… “Мъртви Души” е написан от Гогол, пък паметника на Пушкин. Кавалер пита дамата, с която току-що се е запознал: — На колко години сте? — Няма да ви кажа направо, само ще ви намекна. – кокетничи тя. – Дъщеря ми е в детската градина. — Браво! Сигурно е директорка там? Един пиян си тръгнал от кварталната кръчма здраво фиркан, но още му се пиело и минал през денонощния да си вземе нещо и за вкъщи. Купил с последните си пари бутилка червено вино и се заклатушкал към дома си. Но по пътя равновесието му изневерило и яко се изтърсил. Станал, изтупал се и видял, че на земята има локва от червена течност. Той панически се хванал за главата и викнал: - Охххх... мале мале мале!!! Дано да е кръв! Дано да е кръъъв!!! Животът е заболяване, предаващо се по полов път, със стопроцентов летален изход.