По време на расизма в ЮАР. Бял отива в командировка. Връща се и пита жената:
- Как е, какво правихте, слуша ли е синът ни?
- Страшна работа... синът вчера взел колата и сгазил трима негри.
- Ще му скъсам ушите! То така се започва... днеска негър, утре негър, накрая ще вземе и да пропуши!
- По какво се познава,че блондинка е влизала в Интернет?
- По счупения монитор и парченцето сиренце пред мишката.
Старшината :
- Защо минахте на червено?
Пияният шофьор:
- Защото от бялото получавам киселини.
Прибира се Дракона изморен в къщи и от вратата се провиква:
- Ей, жено, какво има за вечеря?
- Тройка братя с гарнитура, а за десерт... златна ябълка - отговаря покорно Ламята.
Старшината пита пред строя:
- Кой може да поправи радиостанцията на бронетранспортьора?
Очилат младеж се обажда:
- Г-н Старшина, станцията на радиолампи ли е или на транзистори?
Старшината
- За особено глупавите повтарям - на бронетранспортьора!
За карнавала всички бяха с много различни маски - кой зайче, кой лисичка. Сисадмина беше със своята любима маска 255.255.255.0.
Блондинка към блондинка:
- Знаеш ли, че за да се оплете един пуловер, трябват три овце!
- Какви ги приказваш!
- Аз, даже не знаех, че те могат да плетат.
Доктор към пациентка:
- Да-а-а...Нещо не ми харесвате...
- И Вие докторе не сте някой красавец!
Какво е Наглост?
1) Да бутнеш някой по стапалата и да го попиташ - "Защо не ме изчака?".
2) Да се искензаш пред вратата на съседа си и когато свършиш да позвъниш и да поискаш тоалетна хартия.
Журналист:
- Боли ли, когато ви ударят по главата?
Боксьор (философски):
- Какво е това болката?
Журналист:
- Не получавате ли сътресение на мозъка?
Боксьора (любопитно):
- Какво е това мозък?
По време на делото съдията разпитва шофьора:
- Как стана така, че автобусът се блъсна?
- Ами, не знам точно! Аз тогава продавах билети.
Българин и швейцарец се карат кой език е по-труден:
- Ние-казал швейцарецът - пишем ich bin, а произнасяме иш бин.
- А пък ние-гордо заявил българинът пишем какво, а произнасяме - Ъ.
Един Човек решил да кръсти къщата си "гащи’’, а кучето си "дупе" дошли му гости и казал:
- Влезте в гащите дупето не хапи.
Бащата кърлеж учи сина как да се храни:
- Ще пиеш кръв от няколко човека, докато се нахраниш.
Синът:
- Защо от няколко, не може ли само от един, ама много ?
Бащата:
- Ти си кърлеж, а не адвокат.
Капитанът на самолет говори:
- Дами и господа, можете да разкопчаете коланите си, защото вече и те няма да ви помогнат!
- Проговори ли?
- Не, всичко опитах, сигурно нищо не знае!
- Изгори ли му петите?
- Да!
- Пусна ли му ток?
- Ама разбира се, как без ток!
- Отряза ли му кутрето?
- Да бе шефе!
- А даде ли му от мусаката, която сготви жена ми?
- Е шефе, аз да не съм звяр!
Манго и Айше седнали да гледат “Титаник”. Гледали, гледали… стигнали до тази част, в която корабът потъва. Манго внезапно започнал да реве.
- Защо ревеш, бе? За хората ли ти е жал, че се удавиха? - попитала Айшето
- Не ма, виж колко желязо потъна!!
- Чичко, колко е часа?
- Пет без десет - отговаря милиционера.
- Айде като стане пет, ела да ми извъртиш една свирка. - му казва нагло цигането.
Милиционера хуква да го гони. По пътя среща свой колега:
- Що го гониш това циганче бе? - пита онзи.
- Ми каза ми в пет часа да му духам и затова.
- Че то има още 5 минути бе, какво си се разбързал!?!
Служителката в гражданското отделение пита младоженците:
- Убедени ли сте, че сте готови за най-важното събитие във вашия живот?
Младоженецът отговаря:
- Разбира се! Купил съм 25 бутилки ракия, 45 бутилки вино и 15 каси бира.
- Скъпа, бирата те прави неотразима!
- Но аз не съм пила!
- Затова пък аз съм пил...