Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Един мъж тръгнал да се самоубива. Тъкмо щял да скочи от моста и при него идва Дядо Коледа и го попитал: - Какво правиш, бе? - Ще се самоубия. - Защо? - Защото вече животът ми няма смисъл. - Ако ми обещаеш че няма да скочиш, ще ти изпълня 3 желания. - Наистина? - Да. Какво е първото ти желание? - Искам... искам чисто ново Ферари Ф50! - Добре. Второто? - Искам... искам триетажна къща с изглед към морето. - Имаш я. И третото? - Искам... искам много, много, много пари. - Добре и тях ги имаш. Обаче за всичко това искам да направиш нещо за мен. - Какво? - попитал мъжа. - Направи ми една свирка. - Аааааа, не. Няма да го направя. - Абе човек, виж колко неща ти дадох аз, а ти една свирка не искаш да ми врътнеш. - Добре, добре. Направил му той една свирка и Дядо Коледа го попитал: - Ти на колко години си? - На 45. - Ти си на 45 и още вярваш в Дядо Коледа?
Други 4,977 прегледа
Следващ →

Още вицове

Сестра, попитайте пострадалия каква е неговата фамилия, за да можем да съобщим на родителите му за станалото. - Докторе, той казва, че неговите родители много добре знаят как е фамилията му Мили сине, Тъгуваме по теб. Много ни е тежко откакто си в затвора, няма кой да изкопае лозето, няма кой да засади картофите Мила мамо, И вие ми липсвате. Лозето по-добре въобще не го копайте, че за това, дето ще го намерите ще ми лепнат поне още 20 години, че и вас ще ви вкарат при мене Мили сине, С писмото ти дойдоха някакви полицаи. Изкопаха цялото лозе, нищо не намериха. Мила мамо, Каквото можах да направя оттук - направих. Засадете си картофите сами! - Вярно ли е, че Исус Христос ти станал зет? - Вярно е. Преди месец най-малката ми сестра постъпи в ордена на монахините "Исусови жени". - Предписвам ви таблетки - казва докторът на пациентка с наднормено тегло. - Добре, докторе. Колко често трябва да ги пия? - Никой не ви казва, че ще ги пиете. Ще ви помоля да ги изсипвате на пода три пъти дневно и да ги събирате една по една. Седи един човек високо в клоните на дърво… Минава някакъв отдолу и го пита: — Крила от Редбул??!! — Не – вика онзи – шубе от питбул!