Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Двама борци се разхождали из града и отнякъде се чувала музика. - Яааа! - възкликнал единият от борците. - Малка нощна музика! - Как моиш да си толкоз прост бе! К’ва нощна музика, не виждаш ли че е следобяд?
Черен хумор 1,907 прегледа
Следващ →

Още вицове

Жена, току- що прибрала се от командировка, пита малката си дъщеричка: - Как беше? Слуша ли, докато ме нямаше? Не плака, нали? - Да, мамо- отговаря детето,- слушах. А в сряда и в петък бавачката спа в леглото ми. - Не се казва така- поправя я бащата. - Правилно е да кажеш: "Бавачката спа при мен в леглото." - Не, тате, ти бъркаш! - протестира момиченцето. - При теб тя спа в четвъртък... Три стадия на възрастта: Цяла нощ пил и скитал, на сутринта изглежда все едно цяла нощ е спал. Цяла нощ пил и скитал, на сутринта изглежа все едно цяла нощ е пил и скитал. Цяла нощ спал, на сутринта изглежда все едно цяла нощ е пил и скитал. Смут в женски манастир. Двама са успели да проникнат в него и задирят две монахини. Едната вика: - Господине, признайте, че не знаете какво правите! - Я млъкни! - отрязва я другата. - Моят знае. Джеймс Бонд се запознава с дама: - Bond. James Bond. Дамата отговаря: - Off. Fuck Off! - Защо блондинките не ползват безжични мишки? - Защото непрекъснато плачет - жал им е за милите инвалиди без опашка!